Nadační fond Nezávislosti Deníku Referendum (zkratka NF NDR)


Osvěta a poskytování informací

Určujete naši sílu. Spolu #jsmeDR

Deník Referendum vychází už 10 let bez oligarchů, bez paywallu, jen s podporou svých čtenářů. Referendum za paywallem, to přeci nedává smysl. A ani demokracie se za něj nevejde. Abychom mohli dál stát spolu s vámi v první linii boje za svobodnou novinařinu a lidská práva, musí být náš obsah přístupný všem. Svou podporou zkrátka určujete naši sílu. Spolu #jsmeDR

Svou podporou určujete naši sílu. Spolu #jsmeDR

Hledáme desítky a stovky drobných dárců, kteří budou podporovat redakci pravidelným darem. Na chod redakce potřebujeme 350 000 Kč za měsíc. Děkujeme za každou podporu.
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Už to není tak, že svou podporou jen držíte DR nad vodou – vy totiž DR dávno posouváte dopředu. Nebudeme o sobě tedy tvrdit, že jsme „nezávislé“ médium – jsme totiž zcela závislí na Vás, na tom, že nás čtete, dáváte nám zpětnou vazbu, sdílíte naše články pro své okruhy a posíláte nám dary podle Vašich možností. Podílíte se významnou měrou na proměňování české veřejné debaty a na kultivování českého mediálního prostoru. Kvalitní novinařina je pro nás vším a naším cílem je vracet úctu novinářské profesi.

Jsme jediné české noviny s pracovní pozicí klimatického reportéra. Svou podporou nám pomůžete učinit z klimatu společenskou prioritu.

Naše reportáže pomáhají pochopit svět kolem nás takový, jaký skutečně je. Svou podporou umožníte unikátní ženské úderce další práci.

Naše domácí rubrika se snaží den co den odpovědět na otázku „co se to doopravdy děje v české politice“. Psali jsme z regionů ještě, než to bylo cool.

Svou podporou zkrátka určujete naši sílu. Spolu #jsmeDR
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Delejte svou praci dal dobre! :)

Adam Bartnicki

Fandíme vám, Lhotka nad Bečvou.

Leo Buchta
200 Kč

Díky, že vím, co jsem nevěděl.

Boris Lehečka
2 000 Kč

Díky za kvalitní a poctivou práci! Dávejte se na sebe pozor!
Deza je jen malá ryba v moři článků a témat, které stojí za to!

Jan Barton
333 Kč

jen mikroplatba, ale věřím že kdyby takovou malou částkou přispělo o to více lidí, kteří si jinak stokorunové přízpěvky dovolit nemohou, hravě pokryjete provoz. Doporučuji zvýšit důraz na tyto mikroplatby a oslovit tak mnohem více potenciálních dárců :-)

Jiří Doubravský
20 Kč

Za Dezu s díky ;) Přeji všem příjemné svátky

Dárce
500 Kč

Dozvěděl jsem se o vás teprve z článků o DEZA. Nepochybuji, že za takovou novinařinu si podporu zasloužíte :-)
Držím Vám (ale i nám) pěsti !

Michal Štěpánek

Máte můj obdiv a dík. A držím vám (nám) palce, aby pravda a láska zvítězila nad lží a nenávistí, tj. nad Babišem a Zemanem. Děkuji.

Pavel Šimberský
1 000 Kč

Díky za skvělou práci

Michal Nehasil
500 Kč

Skvělá detektivní práce ohledně Bečvy. Snad to k něčemu povede.

Dárce
500 Kč