Nadační fond Nezávislosti Deníku Referendum (zkratka NF NDR)


Osvěta a poskytování informací

Určujete naši sílu. Spolu #jsmeDR

Deník Referendum vychází už 10 let bez oligarchů, bez paywallu, jen s podporou svých čtenářů. Referendum za paywallem, to přeci nedává smysl. A ani demokracie se za něj nevejde. Abychom mohli dál stát spolu s vámi v první linii boje za svobodnou novinařinu a lidská práva, musí být náš obsah přístupný všem. Svou podporou zkrátka určujete naši sílu. Spolu #jsmeDR

Svou podporou určujete naši sílu. Spolu #jsmeDR

Hledáme desítky a stovky drobných dárců, kteří budou podporovat redakci pravidelným darem. Na chod redakce potřebujeme 350 000 Kč za měsíc. Děkujeme za každou podporu.
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Už to není tak, že svou podporou jen držíte DR nad vodou – vy totiž DR dávno posouváte dopředu. Nebudeme o sobě tedy tvrdit, že jsme „nezávislé“ médium – jsme totiž zcela závislí na Vás, na tom, že nás čtete, dáváte nám zpětnou vazbu, sdílíte naše články pro své okruhy a posíláte nám dary podle Vašich možností. Podílíte se významnou měrou na proměňování české veřejné debaty a na kultivování českého mediálního prostoru. Kvalitní novinařina je pro nás vším a naším cílem je vracet úctu novinářské profesi.

Jsme jediné české noviny s pracovní pozicí klimatického reportéra. Svou podporou nám pomůžete učinit z klimatu společenskou prioritu.

Naše reportáže pomáhají pochopit svět kolem nás takový, jaký skutečně je. Svou podporou umožníte unikátní ženské úderce další práci.

Naše domácí rubrika se snaží den co den odpovědět na otázku „co se to doopravdy děje v české politice“. Psali jsme z regionů ještě, než to bylo cool.

Svou podporou zkrátka určujete naši sílu. Spolu #jsmeDR
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Diky za vysetrovani, jste skveli a odvazni, ze jste se do toho pustili. Drzim vam palce, at se dopatrate vinika, at je jakykoliv.

agy pokorna
200 Kč

Dostal jsem od pana Bureša nějaké peníze a tak se chci podělit a použít je na podporu dobré věci.

Kadlos
500 Kč

#BečvaNevyšumí

Martin Kudláč

Držím palce

Jitka Krejčiříková

Díky za Vaši práci, přeji hodně elánu do budoucna.

Jana Hevier
1 000 Kč

Držím palce...

Petr Hrůša
250 Kč

DR čtu již několik let a považuji ho za jedno z našich nejlepších internetových periodik. Děkuji za témata a kauzy, kterým se věnujete. Zdraví Adam Záruba

Adam Záruba
1 500 Kč

Děkuji vám za vaší nezávislou práci. Posílám část peněz, které jsem obdržel jako rouškovné pro důchodce od estebáka (5000,- Kč). Následují další subjekty, které hlídají demokracii.

Jiří Němčík
300 Kč

Vaše práce je v dnešní nejisté době velmi důležitá a role nezávislých médií stěžejní, máte proto moji podporu a posílám Vám malý dar.
S pozdravem a přáním mnoha sil Milan Ryjáček

Milan Ryjáček
1 000 Kč

na další odhalení v kauze otrávené Bečvy

Karel Kadlubiec
500 Kč