Flami, z. s.


Senioři AKTUÁLNĚ - SPOLU PROTI KORONAVIRU

POMOZTE NÁM ROZPROUDIT NOVOU ENERGII SENIORŮM PO TĚŽKÉM OBDOBÍ KARANTÉNY

Pomozte nám svým příspěvkem ROZDÁVAT RADOST. Díky Vám bychom mohly pořídit seniorům nové hudební nástroje, výtvarné potřeby a především s nimi BÝT, TVOŘIT a dodávat tak potřebnou ENERGII!

vybíráme od 4.6.2020

POMOZTE NÁM ROZPROUDIT NOVOU ENERGII SENIORŮM PO TĚŽKÉM OBDOBÍ KARANTÉNY

Pomozte nám svým příspěvkem ROZDÁVAT RADOST. Díky Vám bychom mohly pořídit seniorům nové hudební nástroje, výtvarné potřeby a především s nimi TVOŘIT a dodávat tak potřebnou ENERGII!
7 000 Kč

přispělo

5 lidí
zabezpečeno Darujme.cz
RADOST PRO SENIORY!


Babičky a dědečkové v DS přišli ze dne na den o možnost setkávání se svými nejbližšími, veškeré programy byly zrušené a senioři museli setrvávat pouze na svých pokojích. V průběhu karantény jsme se v rámci projektu RADOST PRO SENIORY snažily dodat seniorům alespoň trošku síly navíc zvenčí. Zapojili se malí i dospělí výtvarníci a posílali seniorům obrázky s krásnými vzkazy, tajenky, básničky, pohádky, kytičky, přáníčka.

Výtvarnice a spisovatelka Jiřina Kislingerová Balcarová pro projekt RADOST PRO SENIORY namalovala obraz, který poputuje právě do DS Vysočany. A naše vroucí přání je, abychom zde mohly co nejdříve zrealizovat několik podpůrných muziko-arteterapeutických programů, podpořit kreativitu a motivaci u zdejších klientů, nalít novou sílu do žil.

Pomozte nám svým příspěvkem ROZDÁVAT RADOST. 
                                                       
Děkujeme převelice! 

Holky z Flami 
www.flami.cz
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Hodne stesti a mnoho sil v bohulibe cinnosti a hlavne v tak potrebne dobe.

Marta Simča Honza já a ostatni Bláhovi
4 000 Kč