Diecézní charita Brno


Hospicová a paliativní péče

Běžím pro Bárku 2020

V minulých dvou letech se Běh pro Bárku – domácí hospic při Oblastní charitě Jihlava konal veřejně v Jihlavě. Zúčastnilo se dohromady téměř 300 běžců a vybralo se 92 tis. Kč na podporu této služby nevyléčitelně nemocným. Vzhledem k současné situaci, kdy se veřejné akce ruší nebo omezují, se tradiční Běh pro Bárku přesouvá do individuální "virtuální" podoby běhu. To nás však neodradí! Chceme si radost z pohybu a podpory Bárky - domácího hospice i tak naplno užít! Zájemci si mohou zaběhat kdykoli v termínu 20. 6. – 30. 6. 2020. K Běhu pro hospic jsou srdečně zváni jednotlivci i rodiny, sportovci i amatéři, všichni ti, kteří chtějí pohybem přispět domácímu hospici Bárka. Výtěžek celé akce je určen na podporu Bárky - domácího hospice. Peníze ze startovného půjdou na zakoupení auta pro Bárku, které je nezbytným prostředkem pro terénní práci zdravotních sester, pečovatelek a lékařů. Akce je součástí celorepublikové kampaně Běhy pro hospice.

vybíráme od 11.5.2020
27 200 Kč
vybráno 27 % z 100 000 Kč

přispělo

62 lidí
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!
Bárka - domácí hospic Jihlava prostřednictvím zdravotní, sociální, psychologické a duchovní podpory umožňuje těžce a nevyléčitelně nemocným prožít poslední období svého života doma, v kruhu svých blízkých a podpořit jejich blízké v tomto náročném období.
 
Více informací a registrace do běhu: www.behyprohospice.cz
#BěžímProBárku
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Ať Bůh žehná a provází vás radosti a pokojem. A rozhojní požehnání.

Michal Semotán
200 Kč

Protože kvůli umělé kyčli nemohu běhat, šel jsem 5 km trakkingem, ujel 35 km na kole a uplaval kilometr. Snad se to běhu trochu přiblíží:)
Hezký den
PK

Petr Kubicek
400 Kč

Moc ráda jsem pomohla.

Petra Tesařová

Držíme pěsti, ať vyberete potřebnou částku a děkujeme za nelehkou práci, kterou děláte. 🙏❤️🎭

Herci Horáckého divadla
1 500 Kč

Díky. ❤️ Bez vás jsme v háji. Všichni. Nejen ti, co zrovna dnes hospic potřebují. Je to jen na nás, naší vůli a chuti podívat se za vlastní plot, jít za hranu komfortu, nefňukat a činit. Vy jste to dokázali a na nás je se pokusit Vám alespoň trošku přiblížit nebo pomoct. Máte můj obrovský obdiv.

Martina Lisová

Bárka je služba, která má smysl a srdce na správném místě. T

Terezie Málková
200 Kč

Pro zdraví všech

Květoslava Prokopiusova
200 Kč

Během rádi pomůžeme těm, kteří již běhat nemohou. A věříme, že jednou někdo poběží pro nás! ♥️

Milena Kopečná
1 000 Kč

Děkuji za Vaši skvělou práci, jste báječný - domácí hospic Bárka

Vladimíra Landová
400 Kč