Bezobalu, z.ú.


Osvěta a poskytování informací Životní prostředí

Webová aplikace Obalová kalkulačka

Bezobalu na svých prodejnách za rok 2019 předešlo přes 28 tun zákaznických obalů. Jsme hrdí na naše zákazníky a na výsledek jejich ušetřených obalů. Spočítejte si, jaký podíl úspěchu na tom máte právě vy. Staňte se motorem pro všechny, kteří žijí zero waste a podpořte chod této aplikace.

vybíráme od 29.4.2020

Buďte motorem pro všechny zero wastery

750 Kč

přispěli

3 lidé
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Webová aplikace Obalová kalkulačka je on-line nástroj, který pomůže každému sledovat svůj pozitivní dopad na snižování množství vyprodukovaného odpadu při nákupu potravin a drogerie

Aplikace je opravdu pro každého. Od zkušeného zerowastera po ty, kteří na cestu bez odpadu právě vykročili. Své ušetřené obaly si můžete zadat do aplikace po každém nákupu, ať jste nakupovali v bezobalovém obchodě, supermarketu, drogerii nebo v obyčejné večerce. Protože v každém obchodě se dá ušetřit alespoň nějaký ten „igeliťák“. Kromě vyčíslení samotné úspory obalů budou vaše jednotlivé nákupy porovnány s průměrnou spotřebou obalů při standartním nákupu. Dočkáte se i motivující zpětné vazby vašich průběžných i celkových výsledků ušetřených obalů, které budou vyhodnoceny ve vztahu k průměrné spotřebě, která je dle Ministerstva životního prostředí 537 kg komunálního odpadu na osobu za rok. Vaše skvělé výsledky můžete ukládat a sdílet svému okolí.
Tento šikovný pomocník je nejen motivací pro vás, ale i inspirací pro vaše blízké.

Součástí aplikace je i sekce, kde se dozvíte další rady a tipy, jak se dopracovat k prázdnějšímu odpadkovému koši a šetrnějšímu životnímu stylu. Aplikaci můžete používat přímo ve svém mobilním telefonu (optimalizované zobrazení i ovládání), tabletu, a samozřejmě na běžném počítači.

Spočítejte si svou odpadovou stopu a ukažte svému okolí, že MÁ TO SMYSL!

Děkujeme, za podporu vývoje této aplikace. Věříme, že tím společně podpoříme mnoho lidí na jejich cestě k zero waste. Vždy je krásné vidět výsledky svého snažení.

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu