Charita Olomouc


Sociálně znevýhodněné skupiny

Kup oběd

Oběd je běžnou každodenní součástí našeho života. Většinou nás ani nenapadne, že by to u někoho bylo jinak. Nejchudší obyvatelé Domova sv. Anežky si však teplé jídlo dovolit nemohou. Svým darem jim oběd můžete zakoupit, případně uhradit obědy na týden anebo na měsíc. Nebo můžete nastavit pravidelný příspěvek a stát se tak patrony našich klientů.

vybíráme od 5.5.2020

Kup oběd

162 660 Kč

přispělo

125 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Pan Karel strávil velkou část svého života těžkou prací v lese. Osudným se mu stal pracovní úraz, kdy se při stahování dřeva uvolnily klády a přimáčkly mu nohy. Po léčbě mu zůstaly trvalé následky a pan Karel se již nemohl vrátit zpět do práce. Jeho rodiče se o něj starali v rodné vesničce nedaleko Olomouce, když však nedávno zemřeli, ocitl se sám bez pomoci. Naštěstí se pro něj našlo místo v našem Domově sv. Anežky na Svatém Kopečku u Olomouce. 
Pan Karel má ale velmi nízký příjem, který stačí pouze na to, aby pokryl výdaje na ubytování a potřebnou pečovatelskou službu. Obědy mu Charita zatím hradí z vlastních zdrojů, ty však nejsou neomezené. Proto přicházíme s novým projektem KUP OBĚD a chceme vyzvat všechny, kterým není osud pana Karla a dalších našich nemajetných klientů lhostejný. Pomozte nám postarat se o potřebné lidi, kteří neměli v životě tolik štěstí! Děkujeme.

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (1)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Navzájem si pomáhejme.

Kateřina Sčensná
595 Kč

Když můžu, pomůžu…🙂

Jarmila Škrabalová
1 000 Kč

Ať chutná :)

Alžběta Náglová
500 Kč

Snad udela aspon malou radost 🙂

Petra Drapáčová
85 Kč

Radost z dobrého oběda bude určitě. Děkujeme! :-)

Charita Olomouc

Dobrou chuť!

fizmee

Děkujeme!

Charita Olomouc

💚

Martina Koutná
100 Kč

Opravdové díky! ❤

Charita Olomouc