Pet Heroes z.s.


Zvířata

Podpořte činnost v Handipet Rescue

Psi a kočky vás potřebují. Každý den bojují o život. Jsou raněná na těle i na duši, handicapovaná, týraná, raněná, nemocná, odkopnutá. Nedokáží si sami pomoct. Díky vaší pomoci jim může začít úplně nový život. Ten hezký, šťastný, naplněný láskou. Přidáte se? Přispějte na jejich pomoc.

Vděční jsme za příspěvek v libovolné hodnotě. Pod každou hodnotou příspěvku najdete příklad toho, jak dokážeme za váš příspěvek pomoc. Děkujeme za vaši podporu.
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Pečujeme o handicapované, nemocné a týrané kočky a psy. O pejsky a kočičky, kteří se pro své majitele stali nepohodlnými a nepotřebnými. Dáváme jim šanci na nový život - ten šťastný, plný lásky, radosti, tepla a plného bříška. Řídíme se heslem: „Každý život má smysl.“  Bez vaší pomoci to ale nezvládneme. 
Péče o tato zvířátka bohužel není nijak hrazená státem. Proto právě díky příspěvkům od milovníků zvířat jsme společně dokázali pomoct více než 500 zvířatům v nouzi. Přidejte se k těm, kterým není lhostejný osud pejsků a kočiček a podpořte naši činnost.

Jak Handipet Rescue funguje a koho pečujeme?

Handipet Rescue funguje na bázi dočasných péčí. Nemáme kotce, o zvířátka se staráme jako o vlastní, žijí s námi doma. Zaslouží si to po tom všem, co prožili. Dáváme šanci těm nejohroženějším, na které už jiní zapomněli nebo by je chtěli usmrtit. Oni by nás přece také neopustili, kdyby nám bylo zle.

Najdete u nás jak zvířátka s cukrovkou, ochrnutá na vozíku, slepá, bez končetin. I handicapovaní psi a kočky si zaslouží zabojovat a najít své místo na světě. Neodsuzujeme je k smrti jen proto, že jsou nemocná.

Odkud se k nám dostávají?

Zvířátka se k nám dostávají jak od předchozích majitelů, kteří se o ně již nechtějí nebo nedokáží postarat, tak z množíren, kde jsou týrána nebo z jiných zařízení, kde nemají podmínky uzpůsobené pro nemocná či handicapovaná zvířata. 

Pejskové a kočičky pro nás nejsou položky v seznamu, ani věci. Jsou to naši přátelé, společníci a rodina. Bytosti, které se nedokážou samy bránit.  Myslíme si, že každý život má nevyčíslitelnou hodnotu, a proto pro ně děláme maximum.
Děkujeme za jakoukoliv formu podpory! 

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (1)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Držím palce a moc si vážím všech, kteří se o zvířátka starají.

Jitka Doležalová

Pro miláčky ❤️

Pavla Posoldova
500 Kč

Vaše práce je skvělá a potřebná. Děkujeme!

Dárce
1 700 Kč

Dobrý den, jsem moc ráda, že mohu na taková zvířátka přispívat a budu doufat, že jim i ta malá částka (200,- měsíčně) alespoň trochu pomůže.

Andrea Vávrová
200 Kč

Věřím, že už jen touha promoci,byť jen drobností, se šíří vědomím všech lidí.
A tak se připojuji.

ajjja

Jste super

Eva Hanzlova
100 Kč

Děkuju že pomáháte!

Michal Hanžl
100 Kč

DOBRY DEN MILI PRATELE,
MODLIM SE ZA VAS A VSECHNA ZVIRATKA! MAM JEN INVALIDNI DUCHOD, RADA BYCH PRISPIVALA MNOHEM VIC. SNAD NEKDY... VERIM ALE ZE SE NAJDOU DALSI DARCI-SDILIM VAS KONTAKT💖🐾🙏✌🤲 LUDMILA

LUDMILA MORAVCOVA
500 Kč

Dobrý den, mrzí mě, že nemohu přispět větší částkou. Bohužel mé podnikání zasáhla pandemie. Věřím, že až se situace stabilizuje, tak budu moci pomáhat více. Osobně se jako hrdina necítím. To VY jste hrdinové a moc Vám děkuji za to, co děláte. S láskou všem zvířátkům...Tomáš.

Tomáš Tovačovský

Jsem moc vděčná za lidi jako jste vy, za lidi co pomáhají zvířatům a dělají svět lepším místem. To co jsem dnes darovala je jen malé poděkování a jednou budu darovat mnohem více a mnohem častěji. Miluji zvířata a miluju i vás za to že se o ně tak staráte! Buďte požehnání ❤️

Dárce