CZ / EN

Pet Heroes z.s.


Zvířata

Podpořte činnost v Handipet Rescue

Psi a kočky vás potřebují. Každý den bojují o život. Jsou raněná na těle i na duši, handicapovaná, týraná, raněná, nemocná, odkopnutá. Nedokáží si sami pomoct. Díky vaší pomoci jim může začít úplně nový život. Ten hezký, šťastný, naplněný láskou. Přidáte se? Přispějte na jejich pomoc.

Vděční jsme za příspěvek v libovolné hodnotě. Pod každou hodnotou příspěvku najdete příklad toho, jak dokážeme za váš příspěvek pomoc. Děkujeme za vaši podporu.
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Pečujeme o handicapované, nemocné a týrané kočky a psy. O pejsky a kočičky, kteří se pro své majitele stali nepohodlnými a nepotřebnými. Dáváme jim šanci na nový život - ten šťastný, plný lásky, radosti, tepla a plného bříška. Řídíme se heslem: "Každý život má smysl.". Bez vaší pomoci to ale nezvládneme. 
Péče o tato zvířátka bohužel není nijak hrazená státem. Proto právě díky příspěvkům od milovníků zvířat jsme společně dokázali pomoct více než 500 zvířatům v nouzi. Přidejte se k těm, kterým není lhostejný osud pejsků a kočiček a podpořte naši činnost.

Jak Handipet Rescue funguje a koho pečujeme?

Azyl se nachází v rodinném domku u Mělníka. Nemáme kotce, o zvířátka se staráme jako o vlastní, žijí s námi doma. Zaslouží si to po tom všem, co prožili. Dáváme šanci těm nejohroženějším, na které už jiní zapomněli nebo by je chtěli usmrtit. Oni by nás přece také neopustili, kdyby nám bylo zle.

Najdete u nás jak zvířátka s cukrovkou, ochrnutá na vozíku, slepá, bez končetin. I handicapovaní psi a kočky si zaslouží zabojovat a najít své místo na světě. Neodsuzujeme je k smrti jen proto, že jsou nemocná.

Odkud se k nám dostávají?

Zvířátka se k nám dostávají jak od předchozích majitelů, kteří se o ně již nechtějí nebo nedokáží postarat, tak z množíren, kde jsou týrána nebo z jiných zařízení, kde nemají podmínky uzpůsobené pro nemocná či handicapovaná zvířata. 

Pejskové a kočičky pro nás nejsou položky v seznamu, ani věci. Jsou to naši přátelé, společníci a rodina. Bytosti, které se nedokážou samy bránit.  Myslíme si, že každý život má nevyčíslitelnou hodnotu, a proto pro ně děláme maximum.
Děkujeme za jakoukoliv formu podpory! 

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Dobrý den, už vám přispívám, ale prosím o zaslání čísla účtu a variabilního symbolu, přešla jsem k jiné bance.

Hana Kristínová
200 Kč

Děkuji za to, co dělate 🥰

Petra Frasunková
200 Kč

Přeji vše dobré a děkuji za vaši práci.

D&K
400 Kč

Ať se vám a pejskům daří!

Sylvie K.
200 Kč

Díky za to co děláte.

Veronika Dočkalová
500 Kč

Dekuji Vam, za vsechna zviratka:)

Frantisek Hucl
1 000 Kč

Keep up the good work, you are amazing! I did not adopt from you but really happy to collaborate with this beautiful project!

Adne

At se zviratkum dari.

Pavlina Vitaskova
200 Kč

Děkuji.

Angelika Pišťáčková

Od Rambíka, Jůlinky a Jitušky.

Milan Bajaja
200 Kč