CZ / EN

INEX - Sdružení dobrovolných aktivit, z.s.


Filantropie a dobrovolnictví

Pomoz nám zachránit workcampy

Koronavirus nám nadělil těžkou zkoušku, ale naše INEXí Modrá srdce se nevzdávají. Jsme pevně rozhodnuti workcampovou sezónu zachránit, i když tentokrát workcampy nebudou moci být s mezinárodním rozměrem, nýbrž s českými dobrovolníky a dobrovolnicemi v České republice.

173 874 Kč
vybráno 70 % z 250 000 Kč

zbývá

25 dní

přispělo

235 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz

Věříme, že lokální dobrovolnictví bude letos důležitější než kdy předtím! Chystáme se proto zrealizovat co nejvíce českých workcampů a v případě další poptávky po pomoci jsme připraveni jejich počet dále navyšovat.

Abychom to však zvládli, musíme překlenout díru po výpadku příjmů z registračních poplatků za zahraniční workcampy. V době startu této naší fundraisingové kampaně jsme slýchávali, že hranice zůstanou zavřeny možná až na dva roky. To naštěstí už neplatí a vypadá to, že aspoň do části Evropy už toto léto budeme moci cestovat celkem volně. Bohužel co platí pro individuální cestování, stále není tolik samozřejmé pro workcampy.

Proto bychom tě chtěli požádat, abys nás podpořil/a finančním příspěvkem. Věříme, že s tvou pomocí se nám podaří přečkat toto těžké období a v dalších letech budeme opět schopni vysílat naše dobrovolníky na workcampy do dalekého světa.

Děkujeme 💙
Lenka Kadeřábková, ředitelka INEXu

Jak tvůj příspěvek pomůže:


  • 300 Kč pokryje desetinu nákladů na logistickou přípravu jednoho školení vedoucích workcampů
  • 500 Kč pokryje desetinu nákladů na individuální přípravu nového místního partnera (lokální komunita, nezisková organizace, obce, ...)
  • 1000 Kč pokryje desetinu nákladů na přípravu českého workcampu

Aktuálně:

Zámek Veselí, 28. 5. 2020 – 30. 5. 2020
Máme za sebou první letošní český workcamp. Dvanácti šikovným dobrovolníkům se podařilo během víkendu očistit tři místnosti od nahromaděné suti, spadlých trámů, břidlic a okolí zámku zbavili od náletových dřevin.

O nás

INEX je nevládní nezisková organizace, která se od roku 1991 zabývá mezinárodním dobrovolnictvím a mezikulturním vzděláváním. Skrze dobrovolnictví vytváří příležitosti k aktivnímu zapojení do společnosti a k získávání vědomostí, zkušeností a postojů užitečných pro osobní, občanský i profesní život. Cílem organizace je přispět k budování společnosti, ve které se lidé respektují a přistupují zodpovědně k okolnímu světu. Více informací najdeš na stránkách www.inexsda.cz.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Moc držím palce!

Martina Ekrtová
1 000 Kč

Hodne zdaru a sily na prekonani tohoto obdobi, Vase prace ma obrovsky vyznam a spojuje lidi :-)

Klára Spáčilová
1 000 Kč

❤️

Pavlina Fronkova

Na svůj workcamp, nyní už před zhruba 10 lety, vzpomínám do teď. Děkuji vám za tuto velmi naplňující zkušenost, která mi otevřela cestu k poznávání. Doufám, že tuto dobu zvládnete a budete mít možnost podobné zkušenosti nabídnout dalším.

Danka

Dekuji za krasne vzpominky z workcampu ve Skotsku v roce 2016! :)

Adela Bajerova

Díky za vaše skvělé workcampy! Držím palce!

Barbora Glaserová
500 Kč

Všechny moc zdravím a chválím tento nápad. Zúčastnil jsem se workcampu na Islandu a bylo to skvělé, proto jsem tuto aktivitu velmi rád podpořil.

Robert Sigmund
1 000 Kč

Hodnoty, které rozdáváte místním i zahraničním komunitám svou prací jsou nevyčíslitelné. Jako student a zaměstnaný nemohu pomoci svým časem, mohu však podpořit peněžní částkou díky práci, kterou jsem získal ze značné části díky zkušenostem získané přes INEX. Držte se, děláte ohromnou práci a činíte svět lepším místem. Držím vám palce!!!

Filip Hoferek
500 Kč

Doufám, že i malá částka zachrání velké věci💛

Vojtěch Parkan

Ste super držím palce! :)

Tomáš Petrek