CZ / EN

INEX - Sdružení dobrovolných aktivit, z.s.


Filantropie a dobrovolnictví

Pomoz nám zachránit workcampy

Koronavirus nám nadělil těžkou zkoušku, ale naše INEXí Modrá srdce se nevzdávají. Jsme pevně rozhodnuti workcampovou sezónu zachránit, i když tentokrát workcampy nebudou moci být s mezinárodním rozměrem, nýbrž s českými dobrovolníky a dobrovolnicemi v České republice.

173 874 Kč
vybráno 70 % z 250 000 Kč

zbývá

25 dní

přispělo

235 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz

Věříme, že lokální dobrovolnictví bude letos důležitější než kdy předtím! Chystáme se proto zrealizovat co nejvíce českých workcampů a v případě další poptávky po pomoci jsme připraveni jejich počet dále navyšovat.

Abychom to však zvládli, musíme překlenout díru po výpadku příjmů z registračních poplatků za zahraniční workcampy. V době startu této naší fundraisingové kampaně jsme slýchávali, že hranice zůstanou zavřeny možná až na dva roky. To naštěstí už neplatí a vypadá to, že aspoň do části Evropy už toto léto budeme moci cestovat celkem volně. Bohužel co platí pro individuální cestování, stále není tolik samozřejmé pro workcampy.

Proto bychom tě chtěli požádat, abys nás podpořil/a finančním příspěvkem. Věříme, že s tvou pomocí se nám podaří přečkat toto těžké období a v dalších letech budeme opět schopni vysílat naše dobrovolníky na workcampy do dalekého světa.

Děkujeme 💙
Lenka Kadeřábková, ředitelka INEXu

Jak tvůj příspěvek pomůže:


  • 300 Kč pokryje desetinu nákladů na logistickou přípravu jednoho školení vedoucích workcampů
  • 500 Kč pokryje desetinu nákladů na individuální přípravu nového místního partnera (lokální komunita, nezisková organizace, obce, ...)
  • 1000 Kč pokryje desetinu nákladů na přípravu českého workcampu

Aktuálně:

Zámek Veselí, 28. 5. 2020 – 30. 5. 2020
Máme za sebou první letošní český workcamp. Dvanácti šikovným dobrovolníkům se podařilo během víkendu očistit tři místnosti od nahromaděné suti, spadlých trámů, břidlic a okolí zámku zbavili od náletových dřevin.

O nás

INEX je nevládní nezisková organizace, která se od roku 1991 zabývá mezinárodním dobrovolnictvím a mezikulturním vzděláváním. Skrze dobrovolnictví vytváří příležitosti k aktivnímu zapojení do společnosti a k získávání vědomostí, zkušeností a postojů užitečných pro osobní, občanský i profesní život. Cílem organizace je přispět k budování společnosti, ve které se lidé respektují a přistupují zodpovědně k okolnímu světu. Více informací najdeš na stránkách www.inexsda.cz.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Workcampy pro me byly nezapomenutelnym a obohacujicim zazitkem. At se dari!

Jindřich Andrš

Ať se daří a pořád děláte to co děláte! 🙏 :)

Zuzana Tomaščinová
300 Kč

Děkuji moc za skvělou práci sdružení INEX a držím palce!

Filip Albert
500 Kč

Hodně zdaru!

Vojtech Novak

Drzim palce! Anna

Anna Blahova
500 Kč

Uz je to skoro 20 let co jsem poprve vyrazila s INEXem do ciziny. Celkem jsem byla asi na peti kratkych programech a jedom 3mesicnim dobrovolniceni v Keni. Nikdy nezapomenu na ty jedinecne zazitky a zkusenosti, ktere jsem na workcampech nasbirala. Ted ziju uz 10 let v USA a doted jsem v kontajtu s moji hostovskou organizaci v Keni. INEX mi taky dal pratelstvi na cely zivot. Takze diky, and good luck!

Maky
1 000 Kč

Přeji aby se podařilo pokračovat ve vaši dobré práci.

Miroslav Molinek
500 Kč

A za rok ať se vydaří aspoň 1000 lidí na workcampech :)

Jakub Šnorbert
500 Kč

Milí přátelé v Inexu, jsou to nelehké časy, držím pěsti, ať to zvládnete. Držte se!

Sylva Horakova
500 Kč

Bez dobrovolnictví ani ránu!

Dárce
300 Kč