CZ / EN

INEX - Sdružení dobrovolných aktivit, z.s.


Filantropie a dobrovolnictví

Pomoz nám zachránit workcampy

Koronavirus nám nadělil těžkou zkoušku, ale naše INEXí Modrá srdce se nevzdávají. Jsme pevně rozhodnuti workcampovou sezónu zachránit, i když tentokrát workcampy nebudou moci být s mezinárodním rozměrem, nýbrž s českými dobrovolníky a dobrovolnicemi v České republice.

189 574 Kč
vybráno 76 % z 250 000 Kč

přispělo

242 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!

Věříme, že lokální dobrovolnictví bude letos důležitější než kdy předtím! Chystáme se proto zrealizovat co nejvíce českých workcampů a v případě další poptávky po pomoci jsme připraveni jejich počet dále navyšovat.

Abychom to však zvládli, musíme překlenout díru po výpadku příjmů z registračních poplatků za zahraniční workcampy. V době startu této naší fundraisingové kampaně jsme slýchávali, že hranice zůstanou zavřeny možná až na dva roky. To naštěstí už neplatí a vypadá to, že aspoň do části Evropy už toto léto budeme moci cestovat celkem volně. Bohužel co platí pro individuální cestování, stále není tolik samozřejmé pro workcampy.

Proto bychom tě chtěli požádat, abys nás podpořil/a finančním příspěvkem. Věříme, že s tvou pomocí se nám podaří přečkat toto těžké období a v dalších letech budeme opět schopni vysílat naše dobrovolníky na workcampy do dalekého světa.

Děkujeme 💙
Lenka Kadeřábková, ředitelka INEXu

Jak tvůj příspěvek pomůže:


  • 300 Kč pokryje desetinu nákladů na logistickou přípravu jednoho školení vedoucích workcampů
  • 500 Kč pokryje desetinu nákladů na individuální přípravu nového místního partnera (lokální komunita, nezisková organizace, obce, ...)
  • 1000 Kč pokryje desetinu nákladů na přípravu českého workcampu

O nás

INEX je nevládní nezisková organizace, která se od roku 1991 zabývá mezinárodním dobrovolnictvím a mezikulturním vzděláváním. Skrze dobrovolnictví vytváří příležitosti k aktivnímu zapojení do společnosti a k získávání vědomostí, zkušeností a postojů užitečných pro osobní, občanský i profesní život. Cílem organizace je přispět k budování společnosti, ve které se lidé respektují a přistupují zodpovědně k okolnímu světu. Více informací najdeš na stránkách www.inexsda.cz.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Držte se! :-)

Veronika Černá

Wokcampy mi změnily život, ať už jsem se účastnila jako dobrovolník, nebo jako vedoucí. Držim palce ať se podaří workcampová sezóna v ČR!

Radka Styblova
500 Kč

Narodeninový darček od Tomáška a Peťky :)

Tom

Fandím! ;)

Veronika Zrníková
500 Kč

Díky za vaši práci. Kdysi dávno v mých 18 letech jsem díky vám "vykročila do světa" ( = jela na svůj první workcamp), pak znovu a znovu a znovu... a rozhodně mi to pomohlo se nebát, spoléhat se sama na sebe a taky vědět o světě a lidech v něm mnohem víc, než kolik se člověk dozvídá z médií.

Šárka Čapková

INEX - taková nenápadná seznamovací kancelář lidí s podobnými hodnotami :-) Nechť žije dál.

Tomáš Kulhánek
1 000 Kč

Díky za to co děláte.

Martin M
500 Kč

<3

Hoang Anh Nguyen
300 Kč

Inex - SDA dělá nesmírně záslužnou práci, radost a energie, kterou vkládají do každého projektu a nauka o ,,aktivním občanství" je velmi inspirující. Věřím, že každý, kdo zažil workcamp pocítil určitou změnu a to k lepší pozitivnějšímu přístupu k lidem, odlišnostem, kulturám i národům. Za tuto práci moc děkuji a určitě ráda podpořím <3

Martina Jašková

Držim palce!

Anna Tučková
1 000 Kč