CZ / EN

INEX - Sdružení dobrovolných aktivit, z.s.


Filantropie a dobrovolnictví

Pomoz nám zachránit workcampy

Koronavirus nám nadělil těžkou zkoušku, ale naše INEXí Modrá srdce se nevzdávají. Jsme pevně rozhodnuti workcampovou sezónu zachránit, i když tentokrát workcampy nebudou moci být s mezinárodním rozměrem, nýbrž s českými dobrovolníky a dobrovolnicemi v České republice.

172 554 Kč
vybráno 69 % z 250 000 Kč

zbývá

58 dní

přispělo

232 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz

Věříme, že lokální dobrovolnictví bude letos důležitější než kdy předtím! Chystáme se proto zrealizovat co nejvíce českých workcampů a v případě další poptávky po pomoci jsme připraveni jejich počet dále navyšovat.

Abychom to však zvládli, musíme překlenout díru po výpadku příjmů z registračních poplatků za zahraniční workcampy. A to bez tvé pomoci nedokážeme. Každoročně s námi vyjede do zahraničí přibližně 450 dobrovolníků a dobrovolnic. Pokud zůstane cestování do zahraničí omezené po celé léto, odhadujeme naši ztrátu na téměř 1 000 000 Kč. Z těchto prostředků hradíme provoz kanceláře, platy zaměstnanců, školení dobrovolnictva, chod webu a databáze, ale také třeba i poplatky za členství v mezinárodních sítích. 

Proto bychom tě chtěli požádat, abys nás podpořil/a finančním příspěvkem. Věříme, že s tvou pomocí se nám podaří přečkat toto těžké období a v dalších letech budeme opět schopni vysílat naše dobrovolníky na workcampy do dalekého světa.

Děkujeme 💙
Lenka Kadeřábková, ředitelka INEXu

Jak tvůj příspěvek pomůže:


  • 300 Kč pokryje desetinu nákladů na logistickou přípravu jednoho školení vedoucích workcampů
  • 500 Kč pokryje desetinu nákladů na individuální přípravu nového místního partnera (lokální komunita, nezisková organizace, obce, ...)
  • 1000 Kč pokryje desetinu nákladů na přípravu českého workcampu

Aktuálně:

Zámek Veselí, 28. 5. 2020 – 30. 5. 2020
Máme za sebou první letošní český workcamp. Dvanácti šikovným dobrovolníkům se podařilo během víkendu očistit tři místnosti od nahromaděné suti, spadlých trámů, břidlic a okolí zámku zbavili od náletových dřevin.

O nás

INEX-SDA je nevládní nezisková organizace, která se od roku 1991 zabývá mezinárodním dobrovolnictvím a mezikulturním vzděláváním. Skrze dobrovolnictví vytváří příležitosti k aktivnímu zapojení do společnosti a k získávání vědomostí, zkušeností a postojů užitečných pro osobní, občanský i profesní život. Cílem organizace je přispět k budování společnosti, ve které se lidé respektují a přistupují zodpovědně k okolnímu světu. Více informací najdeš na stránkách www.inexsda.cz.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Držte se! :-)

Veronika Černá

Wokcampy mi změnily život, ať už jsem se účastnila jako dobrovolník, nebo jako vedoucí. Držim palce ať se podaří workcampová sezóna v ČR!

Radka Styblova
500 Kč

Narodeninový darček od Tomáška a Peťky :)

Tom

Fandím! ;)

Veronika Zrníková
500 Kč

Díky za vaši práci. Kdysi dávno v mých 18 letech jsem díky vám "vykročila do světa" ( = jela na svůj první workcamp), pak znovu a znovu a znovu... a rozhodně mi to pomohlo se nebát, spoléhat se sama na sebe a taky vědět o světě a lidech v něm mnohem víc, než kolik se člověk dozvídá z médií.

Šárka Čapková

INEX - taková nenápadná seznamovací kancelář lidí s podobnými hodnotami :-) Nechť žije dál.

Tomáš Kulhánek
1 000 Kč

Díky za to co děláte.

Martin M
500 Kč

<3

Hoang Anh Nguyen
300 Kč

Inex - SDA dělá nesmírně záslužnou práci, radost a energie, kterou vkládají do každého projektu a nauka o ,,aktivním občanství" je velmi inspirující. Věřím, že každý, kdo zažil workcamp pocítil určitou změnu a to k lepší pozitivnějšímu přístupu k lidem, odlišnostem, kulturám i národům. Za tuto práci moc děkuji a určitě ráda podpořím <3

Martina Jašková

Držim palce!

Anna Tučková
1 000 Kč