Diakonie ČCE - středisko Praha


Lidé s postižením Sociálně znevýhodněné skupiny

Stavíme nový Domov se zvláštním režimem pro osoby s autismem

Pomozte nám zrealizovat velký projekt, do kterého se nyní pouštíme. Budeme stavět další patro budovy ve Stodůlkách, kde v horizontu 2 let otevřeme novou sociální službu - Domov se zvláštním režimem určený pro osoby s poruchou autistického spektra. Od MPSV máme něco přes 12 000 000 Kč, ale ještě nám přibližně 6 000 000 Kč zbývá zafinancovat. Velká výzva, velké množství práce a hodně velký dobrý pocit, až budeme ve finále! Děkujeme všem za podporu!

vybíráme od 18.3.2020
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
V únoru nás potkala radostná zpráva! Podařilo se nám úspěšně vyřídit dotaci na plánovaný projekt. Ministerstvo práce a sociálních věcí přispěje částkou 12 264 000 Kč na výstavbu (nástavbu stávající budovy) ve Stodůlkách, kde zřídíme novou sociální službu - Domov se zvláštním režimem určený pro lidi s poruchou autistického spektra. 
Samozřejmě se neobejdeme bez pomoci dárců. Celý projekt bude stát o několik milionů víc, než je samotná dotace. Zbývá sehnat “pouhých” 5.5 mil. Kč, možná i víc. Vše se bude finálně odvíjet od výsledku výběrového řízení na stavbu. Nyní probíhá stavební řízení. Když to půjde hladce, pak příští rok můžeme začít stavět. Budeme Vám vděční za podporu!
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu