CZ / EN

HAE Junior z.s.


Děti, mládež, rodina Zdraví

Podpoříte nás?

HAE Junior je nezisková pacientská organizace usilující o kvalitnější život dětí a mládeže s diagnózou hereditárního angioedému. Podpoříte nás?

Děkujeme za Vaši podporu!

Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Silnější než HAE: Oslavte s HAE Junior Giving Tuesday 2021!

Pacientská organizace HAE Junior se zapojí do světového dne štědrosti a dobrých skutků Giving Tuesday, který letos připadá na 30. listopadu 2021. Kampaň „Silnější než HAE“ má za cíl posilovat odolnost rodičů a dětí žijících se vzácnými onemocněni  (včetně HAE) v jejich nekonečném boji. Do začátku prosince 2021 budeme na sociálních sítích Facebook, Instagram (česky) a LinkedIn (anglicky) pravidelně sdílet motivační citáty na podporu odolnosti života s nemocí. Peněžní dary získané během Giving Tuesday 2021 věnujeme primárně na Letní edukační pobyt HAE Junior 2022. Zároveň část výtěžku použijeme na budoucí osvětové a informační projekty plánované pro příští rok.


Podívejte se na naše prezentační video a zjistěte, jak HAE Junior pomáhá.
Váš finanční dar umožní naší organizaci realizovat probíhající i budoucí projekty, a tím učinit další krok k vytčenému cíli: zajistit lepší život a budoucnost dětem a mládeži s diagnózou HAE. Děkujeme za vaši podporu!

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Přejeme všem dětským pacientům s HAE hodně sil a vytrvalosti. Jsou to pro nás HAEroes❤️.

Monika Mackovíková
500 Kč

Překrásné obrázky! Velký dík všem malířkám a malířům! Mnoho zdaru virtuální výstavě i dalším plánům, které zvýší povědomí o HAE :-)!
Děkuji,

Eva Svobodová Machajová

Eva Svobodová Machajová
1 000 Kč

Mockrát děkujeme:)

HAE Junior z.s.