Centrum paliativní péče, z. ú.


Hospicová a paliativní péče Vzdělávání a výzkum

Známka pro hospice

Známka za známku. Známka za výzkum. Pošlete s námi do světa dopisy, které zlepší kvalitu péče v hospicích. Potřebujeme získat 1 660 poštovních známek na dopisy pro pozůstalé, od nichž získáme názory na hospicovou péči, kterou využívali jejich blízcí.

vybíráme od 17.2.2020

Daruj známku, daruj výzkum.

16 790 Kč
vybráno 52 % z 32 300 Kč

přispělo

32 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory

Podpořte výzkum kvality péče v hospicích 

I v paliativní péči platí, že kvalita života pacientů a jejich blízkých je úzce spjata s kvalitou poskytované péče. Chceme, aby se paliativní péče mohla zlepšovat, proto jsme společně s hospici vytvořili jednotnou metodiku pro hodnocení kvality hospicové péče, a to jak v domácích hospicích, tak v lůžkových hospicích. Věříme, že výstupy podpoří celkové zvyšování kvality služeb v oblasti paliativní péče.

Zapojené hospice 

Známka za známku
Proč budeme dotazníky v dnešní době posílat poštou? Chceme získat odpovědi od co největšího počtu pozůstalých a pro většinu z nich je poštovní komunikace tou nejpřirozenější. Máme i elektronickou verzi dotazníku, takže každý má na výběr, jestli nám odpoví elektronicky nebo papírově. Spolupracující hospice začnou rozesílat dopisy pozůstalým už v dubnu 2020 a sbírat odpovědi budeme do dubna 2021. Po zpracování a analýze dat dokončíme metodiku, která bude od roku 2021 využitelná ve všech mobilních a lůžkových hospicech.
Přispějte na nákup známek tady na Darujme.cz nebo nám pošlete poštovní známky, které máte doma nazbyt. My v Centru paliativní péče víme, kde teď pomůžou nejvíc. Děkujeme!

Chcete vědět víc? 
Navštivte naše stránky nebo sledujte naše aktivity na facebooku


.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Drzim palce uzasnemu projektu!

Petr Koukal
570 Kč

Držím vám palce!

Martin Zielina
570 Kč

Díky za Vaše dílo❣

Kateřina Vitouchová