CZ / EN

Společnost pro ranou péči, pobočka Brno


Lidé s postižením Děti, mládež, rodina

Nafoukni si virtuálního běžce na charitativní běh Minidesítka pro ranou péči

V neděli 19.dubna 2020 v 10:00h startuje na nám. Svobody v Brně MINIDESÍTKA PRO RANOU PÉČI, charitativní běh na podporu rodin vychovávajících děti s postižením zraku. Bezbariérovou trasu na 1 km zvládne každý :-) Není třeba se registrovat předem, startovné je dobrovolné a můžete je uhradit před startem na našem stánku na nám.Svobody. Nemůžete-li přijít, zakupte si VIRTUÁLNÍHO BĚŽCE - nafukovací balónek s Vaším jménem. Výtěžek z běhu použijeme na nákup nového auta na cesty do rodin.

vybíráme od 13.2.2020

Každý balónek pomáhá

Raná péče je jediná služba, která přijede za rodinou až domů. Tady je naše pomoc nejefektivnější: ve známém a bezpečném prostředí domova děti lépe reagují na podněty a rodiče nejsou vyčerpaní z cestování a uklidňování dětí. Kvalitní auta na cesty do rodin jsou pro nás nezbytností - za loňský rok jsme ujeli na cestách za rodinami 76 989 km! Koupí balónku nám pomůžete získat peníze na nové auto. DĚKUJEME, ŽE POMÁHÁTE SPOLU S NÁMI!
0 Kč
vybráno 0 % z 15 000 Kč

zbývá

72 dní
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz díky Nadaci Vodafone. Jak?

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory

Společnost pro ranou péči bezplatně pomáhá rodinám vychovávajícím doma děti se zrakovým nebo kombinovaným postižením. Jezdíme do rodin domů na pravidelné návštěvy, ukazujeme rodičům, jak stimulovat zrak dětí a celkově je rozvíjet, a zároveň je všestranně podporujeme, aby náročnou péči zvládali co nejlépe. 
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu