Chaloupky o.p.s., školská zařízení pro zájmové a další vzdělávání


Lidé s postižením

Vozík pro Nelu

Pomozte nám pořídit invalidní vozík, na kterém budeme moci s našimi klienty vyrážet do volné přírody! To co potřebujeme dokonale splňuje vozík xROVER REHA All in one L. Je lehce ovladatelný a jeho nosnost je 120 kg. Pořizovací cena je 61.620 korun. Vozík bude sloužit nejen Nele, ale všem potřebným členům Klubu Lebeda, takže bude plně vytížen.

vybíráme od 2.1.2020

Vozík pro Nelu

Klub Lebeda je jedním z pilířů Chaloupek. Věnuje se sociální rehabilitací zdravotně postižených se zaměřením na zahradní terapii a přírodu. Působí v ekocentru Baliny nedaleko Velkého Meziříčí. Podobně jako se zdravými dětmi snažíme se i s hendikepovanými pracovat co nejvíce pod širou oblohou. Slečna Nela, která je upoutána na invalidní vozík, navštěvuje Lebedu dvakrát týdně, aby prožila náš program, užila si kamarádů a načerpala síly do všedních dní. Její vozík však neumožňuje výlety do terénu. Proto potřebujeme zakoupit vozík, který pohyb po nezpevněných cestách umožňuje. Přesně to splňuje vozík xROVER REHA All in one L. Je lehce ovladatelný, přizpůsobený pro jízdu v terénu a jeho nosnost je 120 kg. Na jeho pořízení je třeba 61.620 korun. Vozík bude majetkem Chaloupek a samozřejmě bude k dispozici nejen Nele, ale všem potřebným členům Klubu Lebeda, takže bude plně vytížen.
30 400 Kč

přispělo

11 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Klub Lebeda se věnuje sociální rehabilitací zdravotně postižených, zaměřuje se na zahradní terapii a využití přírody. Působí v ekocentru Baliny nedaleko Velkého Meziříčí. Podobně jako se zdravými dětmi snažíme se i s hendikepovanými pracovat co nejvíce pod širou oblohou. 


Slečna Nela, která je upoutána na invalidní vozík, navštěvuje Lebedu dvakrát týdně, aby prožila náš program, užila si kamarádů a načerpala síly do všedních dní. Její vozík však neumožňuje výlety do terénu a ten co máme již nestačí. Proto potřebujeme zakoupit nový vozík, který pohyb po nezpevněných cestách umožňuje.

Přesně to splňuje vozík xROVER REHA All in one L. Je lehce ovladatelný, přizpůsobený pro jízdu v terénu a jeho nosnost je 120 kg.
Na jeho pořízení je třeba  61.620 korun.Vozík bude majetkem Chaloupek a samozřejmě bude k dispozici nejen Nele, ale všem potřebným členům Klubu Lebeda, takže bude plně vytížen.


Na jeho pořízení je třeba  61.620 korun.

Vozík bude majetkem Chaloupek a samozřejmě bude k dispozici nejen Nele, ale všem potřebným členům Klubu Lebeda, takže bude plně vytížen.

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu