Nadace ADRA - adventistická nadace pro pomoc a rozvoj


Děti, mládež, rodina Lidé s postižením

Pomoc pro Terezku Knappovou

Šestiletá Terezka od narození bojuje s dětskou mozkovou obrnou a dalšími zdravotními problémy. Díky každodennímu cvičení je ale už jisté, že bude chodit. Nejvíce jí na její cestě k samostatné chůzi pomáhá drahá neurorehabilitaci, kterou však zdravotní pojišťovny nehradí.

vybíráme od 15.12.2019
12 584 Kč

přispělo

25 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Terezka z Prahy trpí v důsledku komplikovaného porodu dětskou mozkovou obrnou a dalšími zdravotními handicapy. Třebaže lékaři zpočátku předpokládali, že bude jen spastický ležáček, rodiče tento osud odmítli přijmout. Hned začali se cvičením a časem našli i další terapie. Bude to ale ještě hodně dlouhá cesta, jak pro malou holčičku, tak pro její rodiče. Ne všechny účinné terapie jsou totiž hrazené zdravotními pojišťovnami, takže finanční situace čtyřčlenné rodiny je složitá. 

Rodiče ale touží své prvorozené dcerce umožnit, dokud je její dětský organismus tvárný, absolvovat to, co by jí pomohlo k větší soběstačnosti. Vidí totiž po každé léčebné kúře, jak se Terezka posouvá dál, z čehož má i ona sama velikou radost. Její úsměv, bojovnost a odhodlání je pro ně trvalou motivací v hledání cest, jak získat prostředky pro její intenzivní a dlouhodobé léčení. Obrátili se proto na nás s prosbou o pomoc při financování neurorehabilitace a doplňkové terapie – logoterapie, ergoterapie či hipoterapie. Maminka napsala: „Terezka dělá pokroky, pomaličku polehoučku, ale nestagnuje. Nadále cvičíme a makáme. Děkujeme!!“
 
 Své dary můžete Terezce posílat také bankovním převodem na účet veřejné sbírky Nadace ADRA č. 57333375/0300, v. s. 259. Děkujeme vám. V tom případě se váš dar nezobrazí zde, ale bude dle bankovního výpisu zaúčtován k danému variabilnímu symbolu.
 
Nadace ADRA pomáhá Terezce od prosince 2019. Aktualizace informací leden 2021.

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (1)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.