Sociální nadační fond města Brna a Jihomoravského kraje


Lidé s postižením Zdraví

Sbírka - Slunce pro Filipa

Pravidelně podporujeme maminku Ivanu v obětavé péči o svého syna Filipa. Každý měsíc přispíváme částkou 10 000 Kč na zajištění potřebné velmi náročné péče. Přidejte se k nám. Vaše pomoc je důležitá.

Sbírka Slunce pro Filipa

Pomáhám se Sociálním nadačním fondem #pomahejtesnamiSNF
127 940 Kč

přispělo

10 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Maminka Ivana se obětavě stará o svého syna Filipa, který měl v 18 letech v červnu roku 2012 těžkou autonehodu, po které až doposud zůstal upoutaný na lůžko a odkázaný na pomoc svých blízkých. 

Oslovila asistenční služby v Brně a okolí, bohužel bez výsledku. Vždy je odmítnuta, protože Filip má sondu na krmení a tracheostomii v krku na odsávaní hlenů, aby se neudusil. Syna si vzala do domácí péče, kterou ovšem nikdo neproplácí a nemá nárok ani na asistentku. Situace je pro ni, i její mladší dceru, psychicky a fyzicky velmi náročná. Po odvysílání reportáže v ČT se jí ozvaly dvě zdravotní sestřičky s nabídkou pomoci. Tyto sestřičky platí ze svých prostředků a nadační fond jí přispívá pravidelnou částkou 10 000 Kč. Alespoň pár hodin v týdnu si tak může obstarat nejnutnější pochůzky jako je nákup, návštěva lékaře atd.

Sociální nadační fond pomáhá těm, kteří to opravdu potřebují. 

Přidejte se k nám! 
Vaše podpora je důležitá. Děkujeme! 

www.socialni-nadacni-fond.cz
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Obraz Znovuzrození prodaný na podporu a pomoc pro Filipa. GabiS ART

Michaela Sedláková
2 500 Kč