Pes pro Tebe, z.s.


Lidé s postižením Zvířata

Život asistenčního psa není pod psa

Každý asistenční pes se v naší organizaci připravuje na svou životní cestu již od štěňátka. Příprava psího pomocníka trvá zhruba 1,5 až 2 roky a zahrnuje spoustu mazlení, hraní si, péče, cvičení, času a bohužel i financí. Psí hrdina stvrzuje své dovednosti závěrečnou zkouškou a následně je důkladně seznámen se svým novým páníčkem nebo paničkou. Pokud byste se rádi zapojili, ale zrovna nemůžete mít doma malého psího pomocníka v předvýchově, je právě pro vás určen tento projekt zaměřený na financování výcviku budoucích asistenčních psů.

vybíráme od 15.11.2019

Naši psi pomáhají tam, kde jen lidská pomoc nestačí

Zapoj se i ty, každá pomoc se počítá!
99 145 Kč

přispělo

71 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Příprava každého budoucího psího pomocníka začíná už v jeho štěněcím věku u rodiny dobrovolníků v předvýchově. Štěňátko poznává svět kolem sebe, učí se základní dovednosti slušného psího vychování a před nástupem do speciálního výcviku podstoupí také zdravotní a povahové testy. Výcvik, kde se pejsek učí speciální dovednosti na míru ušité svému budoucímu páníčkovi nebo paničce, probíhá v domácím prostředí našich trenérek. Nabyté dovednosti každý pes stvrzuje závěrečnou zkouškou a poté se může začít zabydlovat v nové rodině. Ikdyž už je pejsek u nového páníčka, naše práce zde nekončí a jsme jako podpora k dispozici nově vzniklému týmu po celou dobu činné služby psího pomocníka. Protože u nás každé štěně stráví až dva roky svého života a na jeho výchově a výcviku se podílí mnoho lidí, je částka za výcvik vysoká. Pokud byste rádi pomohli, ale není ve vašich silách poskytnout dočasný domov a péči štěňátku v předvýchově, můžete se zapojit přispěním jakékoliv částky, která bude následně použita na financování chodu a rozvoje naší organizace a na výcvik asistenčních psů.

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (1)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Příspěvek na dobroty pro štěňátko.

MŠ DEWETTEROVA, Týn nad Vltavou
500 Kč

Preji, at se pejskumv predvychove a vycviku dari;)

Monika Petru
1 000 Kč

Na ovále v Ráječku jsme prostřednictvím akce YDWR vyběhali pejska pro Ondráška, který mne zahřál u srdce. Nastavuji tímto pravidelný měsíční příkaz na podporu Vaší činnosti. Díky za to, co děláte a držím Vám palce ♥.

Václav Kytner
100 Kč

Ráda bych přispěla větší částkou, bohužel jsem tělesně postižená, přeji novým majitelům vámi vycvičených psů o krasný vztah. Je možné, že v budoucnu i ja vás požádám o vaše služby.

Simona Ernestová
300 Kč

Veselé Vánoce všem pejskům a chovatelům.

Magdaléna Lia Popelková
1 595 Kč

Krásne Vianoce všetkým zvieratkám 🐾🐕‍🦺❤🎄🎅💝

Dávid Lovász
5 Kč

Ať se vám a psům i jejich pánům daří.

Petr Sirový

Vánoční dárek pro maminku, která si namísto materiálního dárku pro sebe přála pomoc tam, kde je třeba :)

Martina Venc Matušínská