Ohlasy, z.s.


Osvěta a poskytování informací Regionální a komunitní rozvoj

Provoz regionálních novin Ohlasy

Chceme nadále na Boskovicku udržet kvalitní, nezávislou a zajímavou novinařinu, chceme vám dál přinášet ověřené informace o dění v regionu, jeho historii, krajině a zajímavých lidech.

vybíráme od 14.11.2019

Podpořte Ohlasy

Bez příspěvků od čtenářů se neobejdeme, ideální je pro nás libovolně vysoký pravidelný dar.
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz

Proč platit?

Články na webu jsou dostupné každému, takže pokud platit nechcete, nemusíte. Pokud se ale nenajde dostatek platících čtenářů (a zatím nenašel), Ohlasy zaniknou. Zatím existují díky dobrovolné práci a tunelování několika rodinných rozpočtů, ale tento model není udržitelný. Pokud v Ohlasech aspoň několikrát do měsíce najdete zajímavý článek, zvažte, jestli vám taková služba stojí alespoň za pár desetikorun měsíčně. Abychom přežili, potřebujeme od čtenářů ročně vybrat aspoň 200 tisíc.

Nevystačíte si s příjmy z reklamy?

Inzerce je pro nás důležitý zdroj příjmů, ale kdybychom neměli žádný další, nejsme schopni udržet ani základní provoz Ohlasů, natož abychom mohli důstojně odměnit externí autory nebo se rozvíjet.

Proč web nezamknete jen pro platící?

Aby noviny fungovaly tak, jak mají, musí být veřejně přístupné. Chceme, aby si je mohl přečíst každý, třeba i náhodný kolemjdoucí nebo někdo, kdo dané téma hledal pomocí webového vyhledávače. Nevíme, jestli budou Ohlasy fungovat bez zamykání, ale víme jistě, že zamknuté by nefungovaly.

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (2)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Vážení redaktoři, obdivuji Vaši práci a myslím, že má velký přínos pro všechny čtenáře. Chápu ukončení tištěné verze, bez diskuze. Protože máte své rodiny, se svými potřebami, musíte mít příjmy. Bude to možná pod Vaši úroveň, ale dle mne osobně bych toleroval reklamy. Je jich všude až moc, ale pro dobro věci (a tím Vaše Ohlasy jsou) bych je toleroval. Reklama by byla pro Vás pravidelným příjmem, bez kterého logicky nemůžete existovat. Mnoho let jsem jak s novinami, tak s reklamou měl co do činění, proto se Vám odvažuji výše uvedeno napsat. Věřím však, že jste schopný tým a poradíte si tak, abychom my čtenáři mohli i nadále Ohlasy číst.
Přeji Vám příjemný Advent, pěkné, pohodové Vánoce a do Nového roku tvůrčí invenci.
S pozdravem a přáním všeho dobrého Pavel Hubený

Pavel Hubený
300 Kč