Ohlasy, z.s.


Osvěta a poskytování informací Regionální a komunitní rozvoj

Provoz regionálních novin Ohlasy

Chceme nadále na Boskovicku udržet kvalitní, nezávislou a zajímavou novinařinu, chceme vám dál přinášet ověřené informace o dění v regionu, jeho historii, krajině a zajímavých lidech.

vybíráme od 14.11.2019

Podpořte Ohlasy

Bez příspěvků od čtenářů se neobejdeme, ideální je pro nás libovolně vysoký pravidelný dar.
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz

Proč platit?

Články na webu jsou dostupné každému, takže pokud platit nechcete, nemusíte. Pokud se ale nenajde dostatek platících čtenářů (a zatím nenašel), Ohlasy zaniknou. Zatím existují díky dobrovolné práci a tunelování několika rodinných rozpočtů, ale tento model není udržitelný. Pokud v Ohlasech aspoň několikrát do měsíce najdete zajímavý článek, zvažte, jestli vám taková služba stojí alespoň za pár desetikorun měsíčně. Abychom přežili, potřebujeme od čtenářů ročně vybrat aspoň 200 tisíc.

Nevystačíte si s příjmy z reklamy?

Inzerce je pro nás důležitý zdroj příjmů, ale kdybychom neměli žádný další, nejsme schopni udržet ani základní provoz Ohlasů, natož abychom mohli důstojně odměnit externí autory nebo se rozvíjet.

Proč web nezamknete jen pro platící?

Aby noviny fungovaly tak, jak mají, musí být veřejně přístupné. Chceme, aby si je mohl přečíst každý, třeba i náhodný kolemjdoucí nebo někdo, kdo dané téma hledal pomocí webového vyhledávače. Nevíme, jestli budou Ohlasy fungovat bez zamykání, ale víme jistě, že zamknuté by nefungovaly.

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (2)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Vaše práce má smysl!
Vytrvejte v dobrém!

Stanislav Kovařík
2 222 Kč

Díky za vaši práci :)

Oto Matal
300 Kč

Díky za vaši práci 👍.

Pavel Vaněrek
300 Kč

dar přítele Tajovského

Tomáš Trumpeš
1 450 Kč

Dobrá práce, díky!

Petr Zvěřina

Jste tu třeba, děkujeme :)

Ondřej Fiala
500 Kč

Vážení.
Když jsem se přihlásil před dvěma roky k odběru boskovických nezávislých novin a zaplatil jsem složenkou,předpokládal jsem,že po Novém roce mě přijde opět složenka na zaplacení dalšího roku.Složenka mě nebyla doručena,tak jsem předpokládal,jak jste avizovali v případě nedostatečného zájmu,že noviny zaniknou.Teď vidím,že jedete dál.Proč jste mě neposlali složenku,nevím,je to škoda,protože jsem se připravil o roční kvalitní počtení o dění na Boskovicku.Ten dar berte jako dar,ale oznamte mě,kolk bude stát předplatné na příští rok ajá Vám ho přepošlu bankovním převodem. S pozdravem Petr Kudlička,Havlíčkova 19 680 01 Boskovice.

Petr Kudlička
100 Kč

Do Vasi prace Vam i nadale preji hodne tvurcich sil a optimismu. Vase Jarka Patlokova

Jaroslava Patlokova
500 Kč

Jste borci, moc vám fandím. Díky za to, co v Boskovicích děláte, tvoříte a způsobujete :-)

Sylva Bušová
150 Kč

Všem Vám fandím, držte se!

Ivona Valterová
300 Kč