KasProCats - kastrační program, z.s.


Osvěta a poskytování informací Zvířata

KasPro - podpora projektu

Jsme etablovaný kastrační program, který je vám k dispozici takřka nepřetržitě a je schopen odpovídat na vaše dotazy, případně hledat řešení pro všemožné svízelné kočičí situace. Vzděláváme společnost, proplácíme kastrace, sháníme peníze a krmení, domlouváme spolupráce s veterináři, útulky či úřady. To vše nám bere nemálo času i prostředků. Podporou našeho projektu a naší činnosti nám pomůžete zkvalitňovat naše služby.

vybíráme od 14.11.2019
55 050 Kč

přispělo

70 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz

Proč podporovat náš projekt?


Náš projekt zastává hned několik funkcí: 

- vzděláváme společnost
- sháníme peníze na kastrace
- zastupujeme občany při jednánání s úřady

- jednáme s obcemi a vytváříme metodiku
- zajišťujeme a ověřujeme informace o kastracích v obcích

- zajišťujeme krmení pro depozita a útulky
- odpovídáme na dotazy lidí
- jsme vám k dispozici 7 dní v týdnu

Ne každý má prostor, čas a energii vymýšlet a realizovat vlastní benefiční aktivity. Proto zde existují dobročinné spolky, které jsou pomyslnou prodlouženou rukou všech, kdo by sice rádi něco dělali, ale zkrátka jim to situace neumožňuje. Pro takové případy tu existuje možnost finančního daru, u kterého odpadá administrační a realizační část a stejně budete součástí něčeho báječného. Proto, pokud nám můžete přispět jakoukoli částkou, i kdyby měla být sebemenší, budeme vám velmi vděční. Pojďme si představit způsoby, kterými můžete poslat finanční prostředky.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Přeplněné útulky a spousta trpících zvířecích bezdomovečků jasně ukazují velkou potřebu tohoto programu. Děkuji organizátorům, snad pomůže i tento malý měsíční příspěvek.

Iveta Sukupová
200 Kč

Děkuji za Vaši práci.

Tereza Buchalová

Kdykoliv to půjde, ráda pomohu <3

Tereza Topičová
500 Kč

Vaší činnosti si velice vážím. Vše je v lidech, je mi líto, že mnozí dělají, že jsou hluší a slepí. Taktéž děkuji za podporu kastrace, toulavé kočičky. Jste skvělí, držím palce, ať se daří osvěta !

Zdenka Karumníková
300 Kč

Od Ančí ❤️

Pavlína Kavanová

Ladislav Zatloukal
300 Kč

Ráda bych přispěla i více, nicméně za současné situace to není možné, ... ale věřím jedné pravdě, a to, že oceán je jenom obrovskÿ shluk kapek, tak snad Vám jich na nakape více, než je aktuálně potřeba. <3

Tereza Topičová
500 Kč

Hodně štěstí a moc děkuju za práci kterou děláte.❤

Markéta Sýkorová
300 Kč

Na dobrou vec 😻

Eliska Janeckova
300 Kč