Centrum pro rodinu Ráj z.s.


Osvěta a poskytování informací Děti, mládež, rodina

V NOVÉM PRO RODINY S DĚTMI

Pro vzdělávání a komunitní život rodin s dětmi na Centru pro rodinu Ráj v Pavlovicích u Přerova potřebujeme upravit prostory. Je nutné udělat novou šatnu ke vstupu ze dvora (tak aby se neprocházelo přes prostory školky), instalovat zvonek s mluvícím zařízením, vymalovat a dovybavit prostory drobným nábytkem, doplňky a pomůckami pro děti. S vámi to zvládneme!

vybíráme od 18.10.2019

Nové prostory pro vzdělávání a komunitní setkávání rodin

Děkujeme, že do toho jdete s námi :)
9 600 Kč
vybráno 38 % z 25 000 Kč

zbývají

4 dny

přispělo

11 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz díky Nadaci Vodafone. Jak?

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory

Pojďte s námi upravit zázemí pro programy rodin s dětmi na Centru pro rodinu Ráj v Pavlovicích. Postupně přebudováváme především svépomocí většinu prostor, tak aby dobře sloužily programům pro děti, které se zde dějí (miniškolka, poškolní klub zahrada, příměstské tábory...). Zbývá nám  1.patro budovy, kde se v menším sále koná většina besed, rodičovských setkávání, kurzů a přednášek a také jsou zde 2 herny a tvořivá dílna, ve kterých se v průběhu programů pro rodiče hlídají jejich děti. Potřebujeme udělat novou šatnu ke vstupu ze dvora (tak aby se neprocházelo přes prostory školky), instalovat zvonek s mluvícím zařízením,  vymalovat a dovybavit prostory drobným nábytkem, doplňky a pomůckami pro děti. 
Každý, kdo se zapojí jakoukoliv formou, obdrží pozvánku na adventní či novoroční kávu a zdravý pamlsek zdarma. Děkujeme všem, kteří se k této kampani přidají.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Malý příspěvek na velkou věc:)
Martina
1 000 Kč