ZO ČSOP Polabí


Zvířata Životní prostředí

Plné misky pro ježky

Pomozte naplnit misky pro několik desítek ježků, kteří se léčí v záchranné stanici Huslík. Podpoříte tak péči o ježčí pacienty a jejich úspěšný návrat do volné přírody. Staňte se jejich sponzory jednorázově nebo dlouhodobě. Společně s Vámi můžeme ježkům pomáhat. Děkujeme

Plné misky pro ježky

Pomozte naplnit misky pro několik desítek ježků, kteří se momentálně léčí v záchranné stanici Huslík. Podpoříte tak péči o ježčí pacienty a jejich úspěšný návrat do volné přírody. Děkujeme :)
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Na podzim se do naší záchranné stanice dostává velké množství malých ježků, kterým se snažíme pomoci, aby se mohli vrátit zpět do přírody. Péče o ně je značně náročná, zvláště z pohledu pravidelného čištění, krmení a speciální léčby. V postupech se pravidelně zdokonalujeme, a tak každý rok na jaře vypouštíme čím dál více zdravých jedinců. Ježci u nás potřebují kvalitní krmivo, teplo a speciální léky.  Během září a října jsme přijali již 200 pacientů a každý další den přibývají.
Ježci jsou důležitou součástí našeho ekosystému.  Pomůžete jim společně s námi?

Ježkům můžete naplnit misku a tím se stát jejich sponzorem, stačí uvést Vaše jméno a požadavek na vystavení certifikátu. My Vám ho poté zašleme emailem. Certifikát můžete také darovat někomu z Vašich blízkých.
Co získáte kromě dobrého pocitu?
  •  Dárcovský certifikát, který vám zašleme mailem. (Případně je možné domluvit i vyzvednutí u nás nebo zaslání poštou)

V naší záchranné stanici najdete, jak ježky východní, tak západní, vyberte si klidně oba dva. :)

Každá miska zabezpečí jednorázovou péči o jednoho ježka.  Podpořit můžete rovnou dva nebo tři, případně celou rodinu. Ježci ocení i pravidelnou měsíční dávku plných misek.

V případě dotazů nám napište: stanice.huslik@gmail.com

Ježek západní (jeden ze dvou druhů žijící na území ČR, je zbarvený spíše dohněda a má typické tmavé "brýle" okolo očí. Bodlinky jsou stejně pruhované a uhlazené).Ježek východní (jeden ze dvou druhů žijící na území ČR, na hlavě je zbarvený světle nebo tmavě. Na hrudi má světlou skvrnu. Bodlinky jsou pruhované i stejnobarevné, působí "rozcuchaně").
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

SOL 66,

vážení, našli jsme v oboře několik kožešináčů, kteří sotva šli jak byli přejezení. Ale přejeme jim to. Ať jsou na zimu vykrmení.

Krtci ze salaše č. 6

borůvkáč

Ježečkům pro úspěšné přezimování.

Veronika Košková

Tady je něco málo pro ježečky. Snad to aspoň trochu pomůže.

Josef Tržický
300 Kč

Ať mají venkovní kožešináči plné břicha, ale zas pozor, ať se nepřecpou.

Krtci ze Salaše č. 6

Krtci ze Salaše č. 6
500 Kč

Na granuľe

Dárce
300 Kč