ZO ČSOP Polabí


Životní prostředí Zvířata

Plné misky pro ježky

Pomozte naplnit misky pro několik desítek ježků, kteří se léčí v záchranné stanici Huslík. Podpoříte tak péči o ježčí pacienty a jejich úspěšný návrat do volné přírody. Staňte se jejich sponzory jednorázově nebo dlouhodobě. Společně s Vámi můžeme ježkům pomáhat. Děkujeme

Plné misky pro ježky

Pomozte naplnit misky pro několik desítek ježků, kteří se momentálně léčí v záchranné stanici Huslík. Podpoříte tak péči o ježčí pacienty a jejich úspěšný návrat do volné přírody. Děkujeme :)
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!
V letě a na podzim se do naší záchranné stanice dostává velké množství malých ježků, kterým se snažíme pomoci, aby se mohli vrátit zpět do přírody. Péče o ně je značně náročná, zvláště z pohledu pravidelného čištění, krmení a speciální léčby. V postupech se pravidelně zdokonalujeme, a tak každý rok na jaře vypouštíme čím dál více zdravých jedinců. Ježci u nás potřebují kvalitní krmivo, teplo a speciální léky.  Každý rok jich přijmeme téměř 300.
Pomůžete jim společně s námi?

Ježkům můžete naplnit misku a tím se stát jejich sponzorem, stačí uvést Vaše jméno a požadavek na vystavení certifikátu. My Vám ho poté zašleme emailem. Certifikát můžete také darovat někomu z Vašich blízkých.
Co získáte kromě dobrého pocitu?
  •  Dárcovský certifikát, který vám zašleme mailem. (Případně je možné domluvit i vyzvednutí u nás nebo zaslání poštou)
V naší záchranné stanici najdete, jak ježky východní, tak západní, vyberte si klidně oba dva. :)

Každá miska zabezpečí jednorázovou měsíční péči o jednoho ježka.  Podpořit můžete rovnou dva nebo tři, případně celou rodinu. Ježci ocení i pravidelnou měsíční dávku plných misek.

V případě dotazů nám napište: stanice.huslik@gmail.com

Ježek západní (jeden ze dvou druhů žijící na území ČR, je zbarvený spíše dohněda a má typické tmavé "brýle" okolo očí. Bodlinky jsou stejně pruhované a uhlazené).Ježek východní (jeden ze dvou druhů žijící na území ČR, na hlavě je zbarvený světle nebo tmavě. Na hrudi má světlou skvrnu. Bodlinky jsou pruhované i stejnobarevné, působí "rozcuchaně").
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Děláte skvělou věc :)

Jiří Hammerbauer
200 Kč

ježkům zdar

Tomáš Hervert
1 200 Kč

Ať se záchranné stanici daří.

Michaela Procházková
2 500 Kč

od našich dětí pro ježečky:-)

Dárce
800 Kč

Moc děkujeme za to, co pro zvířátka děláte. ❤️

Janík
600 Kč

Děkuji za vaši činnost.

Pavel Holman
1 000 Kč

Pro ježečky🥰

Petra
300 Kč

🦔

Lukáš Rameš
300 Kč

Dar od Monči

Petr Řezníček
100 Kč

Ať se daří :-)

Adam