ZO ČSOP Polabí


Zvířata Životní prostředí

Plné misky pro ježky

Pomozte naplnit misky pro několik desítek ježků, kteří se léčí v záchranné stanici Huslík. Podpoříte tak péči o ježčí pacienty a jejich úspěšný návrat do volné přírody. Staňte se jejich sponzory jednorázově nebo dlouhodobě. Společně s Vámi můžeme ježkům pomáhat. Děkujeme

Plné misky pro ježky

Pomozte naplnit misky pro několik desítek ježků, kteří se momentálně léčí v záchranné stanici Huslík. Podpoříte tak péči o ježčí pacienty a jejich úspěšný návrat do volné přírody. Děkujeme :)
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Na podzim se do naší záchranné stanice dostává velké množství malých ježků, kterým se snažíme pomoci, aby se mohli vrátit zpět do přírody. Péče o ně je značně náročná, zvláště z pohledu pravidelného čištění, krmení a speciální léčby. V postupech se pravidelně zdokonalujeme, a tak každý rok na jaře vypouštíme čím dál více zdravých jedinců. Ježci u nás potřebují kvalitní krmivo, teplo a speciální léky.  Během září a října jsme přijali již 200 pacientů a každý další den přibývají.
Ježci jsou důležitou součástí našeho ekosystému.  Pomůžete jim společně s námi?

Ježkům můžete naplnit misku a tím se stát jejich sponzorem, stačí uvést Vaše jméno a požadavek na vystavení certifikátu. My Vám ho poté zašleme emailem. Certifikát můžete také darovat někomu z Vašich blízkých.
Co získáte kromě dobrého pocitu?
  •  Dárcovský certifikát, který vám zašleme mailem. (Případně je možné domluvit i vyzvednutí u nás nebo zaslání poštou)

V naší záchranné stanici najdete, jak ježky východní, tak západní, vyberte si klidně oba dva. :)

Každá miska zabezpečí jednorázovou péči o jednoho ježka.  Podpořit můžete rovnou dva nebo tři, případně celou rodinu. Ježci ocení i pravidelnou měsíční dávku plných misek.

V případě dotazů nám napište: stanice.huslik@gmail.com

Ježek západní (jeden ze dvou druhů žijící na území ČR, je zbarvený spíše dohněda a má typické tmavé "brýle" okolo očí. Bodlinky jsou stejně pruhované a uhlazené).Ježek východní (jeden ze dvou druhů žijící na území ČR, na hlavě je zbarvený světle nebo tmavě. Na hrudi má světlou skvrnu. Bodlinky jsou pruhované i stejnobarevné, působí "rozcuchaně").
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Ať ježkům chutná

Martin Balajka
400 Kč

Na Ježky ;-)

Alena Štěpánková
1 200 Kč

Přejeme ježkům více štěstí při přecházení silnic a přívětivé zahrady.

Rosíni

Aby ježci neměli hlad :)

Jiří Hammerbauer
400 Kč

Nechte si chutnat

Martin Petráň
1 200 Kč

Ať se ježkům daří ;-)

Alena Štěpánková
1 200 Kč

:)

Veronika Votrubová
1 200 Kč

Něco málo pro Vaše zvířata. Děkuji za vaší práci

Libuše Čtvrtníčková
400 Kč

Přeji dobrou chuť :)

Milan Bukovský
500 Kč

Dobrou chuť ježečkům ;-)

Blanka Patočková