Právě teď! o.p.s.


Sociálně znevýhodněné skupiny Senioři

Pro radostné a naplněné stáří

Podpořte aktivity bojující proti 4S - Senior. Stáří. Stigma. Samota. Víte že, když bude senior aktivní, nebude stigmatizován nebude si připadat starý a osamělý? Bude se mít na co těšit a proto nebude potřebovat nákladnou zdravotní, sociální či paliativní péči. Aby se měl na co těšit, jsou tu organizace, jako je Právě teď! o.p.s. Staňte se proto právě VY osvíceným donátorem, který nám umožní připravovat, poskytovat a rozšiřovat naše vzdělávací, komunitní, pohybové a další služby pro seniory. Nejvíce nám s realizací našich aktivit pomůže libovolně vysoký, ale pravidelný dar. Umožní nám totiž plánovat déle dopředu a pouštět se i do větších projektů s přesahem.

vybíráme od 26.9.2019

Radostné a naplněné stáří

Senior. Stigma. Samota. Pokud ale bude senior aktivní, nebude stigmatizován, nebude trpět samotou, bude schopen bydlet ve svém bytě, bude se mít na co těšit, tak je pravděpodobné, že nebude potřebovat nákladnou zdravotní, sociální či paliativní péči. Staňte se proto právě VY osvíceným donátorem, který nám umožní poskytovat a rozšiřovat naše vzdělávací, komunitní, pohybové a další služby pro seniory. Nejvíce nám s realizací našich aktivit pomůže libovolně vysoký pravidelný dar. Umožní nám totiž plánovat déle dopředu a pouštět se i do větších projektů s přesahem.
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Aktivní senior, je schopen sám se o sebe postarat, relativně nic nepotřebuje. To NIC je opravdu hodně relativní. Seniorům schází pocit naplnění, smysl či cíl. Je ověřeno, že pokud se bude mít na co těšit, nebude potřebovat nákladnou zdravotní či sociální péči.

Pro seniory (zejména z Prahy) připravujeme naše organizace vzdělávací, sportovní, komunitní a jiné aktivity.  Náš odlišný přístup k seniorům začíná už tím, že na ně nepohlížíme jako na "slaboduché posluchače dechovky". Uvědomujeme si, že dnešní senior ovládá jazyky, měl možnost poznat svět a vyrostl na Beatles či Elvisovi.

Staňte se proto právě VY osvíceným donátorem, který nám umožní poskytovat a rozšiřovat naše aktivity a služby pro seniory. Nejvíce nám s realizací našich aktivit pomůže libovolně vysoký pravidelný dar. Umožní nám totiž plánovat déle dopředu a pouštět se i do větších projektů s přesahem.


Rozhodnete-li se například přispívat měsíčně 500 Kč, umožní nám to každý rok udělat jeden pětidílný kurz paměti pro cca dvacítku seniorů.

Více se o našich aktivitách dozvíte na našem webu, nebo facebooku.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

moc vás zdravím

Jaruška Tichá
200 Kč

Na podporu dobrého využití volného času.

Alena Kocandová
300 Kč

Díky za Vaši činnost

Marie Adamová
5 000 Kč

Jste super organizace a nemáte konkurenci. Moc fandím všem, kdo se na této bohulibé činnosti zúčastňují.

Věra Hajšmanová
300 Kč