SPONDEA, o.p.s.


Děti, mládež, rodina

Pomoc dětem v krizi

Když jsme ve SPONDEA začínali, neexistoval ani zákon o sociálně-právní ochraně dětí. To bylo v roce 1997. Dnes se na nás obrací téměř 2000 dětí a dospělých ročně. Provázíme je v těžkých životních chvílích, kdy si nedokáží poradit sami. Společně hledáme cestu, jak překonat trauma způsobené například úmrtím v rodině, domácím násilím, týráním nebo šikanou. Jako jedni z mála v České republice realizujeme program na zvládání vzteku ve vztazích. Děkujeme, že spolu s námi pomáháte.

vybíráme od 24.9.2019

Podpořte děti, dospívající a rodiny v krizových situacích

Každý rok se na nás obrátí téměř 2000 lidí. Věříme, že spolu s námi dokážou projít těžkou životní situací s respektem k sobě i k ostatním. Jsme tady pro vás. Děkujeme, že v tom můžeme být společně.
25 987 Kč

přispělo

29 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Pomáháme dětem, dospívajícím a jejich rodinám překonávat těžké životní situace. Obrací se na nás lidé zasažení domácím násilím, nebezpečným pronásledováním, týráním nebo šikanou. Realizujeme program pro rodiny, které prožívají konfliktní rozchod s cílem snížit negativní dopad rozvodu na děti. Jako jedni z mála v České republice nabízíme terapii pro lidi, kteří chtějí zvládat svůj vztek. Náš zkušený odborný tým poskytuje sociální, psychologickou a právní podporu. Realizujeme také preventivní programy na školách s cílem podpořit přátelské mezilidské vztahy. Vzděláváme děti i odbornou veřejnost. 
Doposud se na nás obrátilo více než 6000 dětí. Pomáháme bezplatně.
Jsme SPONDEA.

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (2)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.