CZ / EN

Společnost pro ranou péči, pobočka Brno


Lidé s postižením Děti, mládež, rodina

Nafoukni balónek pro děti s postižením zraku

V sobotu 21.9.2019 v 19:00 hod. startuje v rámci Run & Bike Festivalu v centru Brna "Půlmíle pro ranou péči", charitativní běh na podporu rodin s dětmi s postižením zraku. Fandíte nám, ale nemůžete přijít? Zapojte se na dálku: kupte si virtuálního běžce = nafukovací balónek s Vaším jménem :-) Výtěžek použijeme na nákup nového auta na cesty do rodin.

vybíráme od 10.7.2019

Každý balónek pomáhá

Raná péče je jediná služba, která přijede za rodinou až domů. Tady je naše pomoc nejefektivnější: ve známém a bezpečném prostředí domova děti lépe reagují na podněty a rodiče nejsou vyčerpaní z cestování a uklidňování dětí. Kvalitní auta na cesty do rodin jsou pro nás nezbytností - za loňský rok jsme ujeli na cestách za rodinami 74 253 km! Koupí balónku nám pomůžete získat peníze na nové auto. DĚKUJEME, ŽE POMÁHÁTE SPOLU S NÁMI!
11 200 Kč
vybráno 75 % z 15 000 Kč

přispělo

28 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
Naše středisko bezplatně pomáhá rodinám vychovávajícím doma děti se zrakovým postižením. Jezdíme do rodin domů na pravidelné návštěvy a pracujeme jak s dětmi, tak s rodiči, kterým všestranně pomáháme těžkou životní situaci zvládnout.

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (1)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Díky za to, co děláte, protože to děláte s obrovskou vervou a srdcem :-)

NK
500 Kč

MP Praha

Petr Votava
1 000 Kč

běžíme za Morávku :)

Dárce

Rané péči vděčíme za mnoho. Tímto alespoň maličko vracíme zpět to, co jsme dostali. Děkujeme.

Jitka Smolíková

Ač se nemohu zúčastnit osobně, přeji hodně běžců i hodně balónků:-), ať je podpora střediska - díky autu - pro potřebné rodiny s postiženými dětmi, co nejdostupnější. Prima počasí k prima akci!:-)

Hana Ondráčková
1 000 Kč