Asociace malých debrujárů České republiky


Vzdělávání a výzkum Děti, mládež, rodina

Debrujáři míří na Expo Sciences International 2019

V září 2019 mají možnost 4 debrujárské týmy dětí a mládeže představit své vědecké projekty na mezinárodní přehlídce dětských a mládežnických přírodovědných projektů Expo Sciences International 2019 v Abu Dhabi. Na svých fyzikálních projektech pracují debrujáři celý školní rok a věříme, že se na přehlídce neztratí a zároveň se jim splní jejich velký sen, představit své projekty na mezinárodní úrovni.

vybíráme od 3.6.2019
3 050 Kč
vybráno 13 % z 24 000 Kč

přispělo

9 lidí
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!
Kdo jsou debrujáři
Debrujáři jsou děti a mládež ve věku 6 - 19 let, kteří se zajímají o přírodní vědy, fyziku, chemii a techniku. V rámci debrujárské činnosti se zabýváme fyzikálními a chemickými experimenty, realizací popularizačních přírodovědných projektů, zapojujeme se do přírodovědných a ekologických aktivit, účastníme se festivalů vědy a techniky, pořádáme mezinárodní soutěž Pohár vědy a celorepublikové setkání Mladý vědec. 

Se čtyřmi dětskými a mládežnickými projekty jsme získali možnost prezentovat svoji celoroční činnost v oblasti přírodních věd od 22. do 28. září 2019 v Abu Dhabi na Expo Sciences International.


Co je Expo Sciences International
Expo Sciences international je mezinárodní přehlídka dětských a mládežnických vědeckých STEM projektů, která probíhá každé 2 roky v různých koutech světa a účastní se jí více než 2 500 dětských a mládežnických vystavovatelů z celého světa. Pro děti je tato výstava splněným vědeckým snem.

ESI 2019 v číslech
více než 500 účastníků z UAE
více než 2000 zahraničních účastníků
více než 600 STEM projektů
více než 68 účastnických zemí
13 vědeckých disciplín
7 dní programu


A vy nás při tom můžete podpořit. V Abu Dhabi se na Expo Sciences International představí celkem 16 malých debrujárů a my bychom je s vaší pomocí rádi podpořili, aby celé startovné nemuseli hradit pouze rodiče.

V případě, že dětské týmy podpoříte částkou 300 Kč a více a uvedete svůj e-mail, každý den po dobu výstavy od nás můžete očekávat trojici exkluzivních fotografií z daného dne, a to je výzva ;-)


Pokud se o Expo Sciences International chcete dovědět více, můžete nahlédnout zde: https://www.esi2019.ae/en/pages/home.aspx

A pokud Vás zajímá, jak probíhají přípravy nebo se těšíte v září na aktuální fotky a zprávičky z výstavy, pak nás můžete sledovat tady: https://www.facebook.com/groups/290896188293006/


Děkujeme za podporu
Finanční nároky naší výpravy přesahují s letenkami, účastnickými poplatky, materiálem na experimenty a dalšími náklady 35.000 Kč na jednoho účastníka. Jsme rádi, že naši nejbližší, rodiče a příbuzní, nám umožní se ESI 2019 zúčastnit. Vážíme si toho a moc jim děkujeme. 

Naši debrujárští vedoucí vše organizují a jedou s námi jako pedagogický doprovod ve svém volném čase a za svoje peníze, i jim patří náš obrovský dík.

Pomozte nám svým příspěvkem snížit finanční náročnost naší velké podzimní akce. Děkujeme za podporu!Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (3)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.