Tanec Praha z.ú.


Kultura, umění a historie Regionální a komunitní rozvoj

Podpora činnosti divadla PONEC a Tance Praha z.ú.

Podpora činnosti

Podpora činnosti divadla PONEC a Tance Praha

30 290 Kč

přispělo

47 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Podpořme tvůrce, pro které je PONEC – divadlo pro tanec domovskou scénou. První scéna v ČR, která dává prostor pro současný tanec a pohybové divadlo včetně konceptu otevřených střed pro veřejnost.
 
Ročně vám nabízíme více než 200 veřejných produkcí, z toho celá třetina je určena dětem. Vycházíme z předpokladu, že kreativní rozvoj skrze pohyb je možný v každém věku, proto u nás nechybí ani nabídka lekcí pro dospělé či dílny pro seniory. Zásadní měrou se podílíme na rozvoji profesionální české taneční scény a jsme koproducentem řady inscenací, které sklízejí úspěchy doma i v zahraničí. 
 
Tanec Praha z.ú. pořádá festivaly současného tance a pohybového divadla Česká taneční platforma a Mezinárodní festival TANEC PRAHA, který je jednou z největších událostí v kulturním kalendáři ČR. Od roku 1989, každoročně v červnu, festival představuje pestrost a kvalitu aktuální zahraniční a tuzemské taneční scény, dává prostor pro experiment i přesah do jiných žánrů, podporuje vznik nových děl. V současnosti je programová nabídka festivalu uváděna ve 20 městech a obcích, in-door i out-door.
 
Vaší podpory si velmi vážíme a za příspěvky vám upřímně děkujeme!
Těšíme se na viděnou!


            Johana Pocková, Sabina Bočková: Jáma lvová

            Cécile Da Costa: Roselyne
         
            Barbora Látalová a kol.: Karneval zvířat (foto: Vojtěch Brtnický)

           Viktor Černický: PLI (foto: Vojtěch Brtnický)

            Dora Sulženko Hoštová: Progres (foto: Vojtěch Brtnický)
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Pokračujte v udržení divadla Ponec a celé scény. Díky.

Jaromir Vitasek

Díky za MOMO pohybový workshop. Nevěděla jsme do poslední chvíle, zda se dcera stihne zúčastnit, rezervovala jsem proto vstupenku zdarma. Alespoň malý příspěvek tedy posíláme touto cestou. Promyšlené, profesionální, tvůrčí, příjemná komunikace s dětmi. Velmi milý zážitek. Děkujeme.

Hana Kružíková

Ať žije umění!

Daniela Hazuková Černá
700 Kč

Lots of success in a difficult period...

Bessel Kok
50 €

Zdravím vás, děkuji za video lekci s Helenou Arenbergerovou, moc příjemně vedené, a celkově skvělé. Zároveň taky děkuju za online lekce, které teď nabízíte, proteď přispívám symbolickou dvousetkorunou.

Tereza Krejčířová
200 Kč