Nadace Via


Filantropie a dobrovolnictví

….DAK. Dejte kolik snesete.

Ačkoli jsme zdánlivě neslučitelné trio, jedna je pediatrička, druhá operní diva a třetí zdatná managerka, máme jeden společný cíl. Chceme podpořit Jonáše Kešnara, hendikepovaného chlapce, na cestě za jeho sportovním snem. Příští rok by se měl zúčastnit paralympiády- s pomocí Vás i nás. Chybí mu jedna nepodstatně důležitá věc. Spojíte s námi síly pro dobrou věc i VY? ….DAK. Dejte kolik snesete. My sneseme hodně.

vybíráme od 4.6.2019
33 350 Kč
vybráno 111 % z 30 000 Kč

přispělo

72 lidí
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!
Osmnáctiletý Jonáš bojuje od narození s vrozenou vývojovou vadou - aplásií pravého předloktí. Nejen, že se s chybějící rukou musel naučit žít a plnit základní lidské potřeby, on se rozhodl celoživotní hendikep obrátit ve svůj prospěch. Tvrdou dřinou se propracoval k četným plaveckým úspěchům, školu zvládá levou zadní, avšak ke štěstí mu zbývá splnit si ten největší sen. Den co den tvrdě dře, trénuje se zdravými sportovci, protože to ho žene k lepším výsledkům, aby se mohl zúčastnit paralympiády v roce 2020 v Tokiu. Má dobře našlápnuto, k nominaci mu chybí jediná vteřina.
Jak sám Jonáš říká, bez vody si nedokáže svůj život představit a umí lépe plavat než chodit.
Pojďme ho podpořit, zabere to jedinou vteřinu. Možná víc. Ale bude to stát za to, slibujeme.

DAK. Dejte kolik snesete. My sneseme hodně.


Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Jonáše, i když ne osobně, znám z různých plaveckých závodů, jelikož moje vnučka Simona Marešová také závodně plave za TJ Tábor a jejím trenérem je Jan Šimek z Jindřichova Hradce. Vím jak je těžké se prosadit v konkurenci a dosáhnout na vysněné mety. Jonáše bezezbytku obdivuji a přeji mu hodně úspěchů. Pevně věřím, že se mu podaří dosáhnout potřebného kvalifikačního času a na paralympiádu se nejen kvalifikovat, ale i tam se prosadit. Zároveň přeji, aby se podařilo vybrat příslušnou částku potřebnou k účasti.

Miroslav Pouzar

Jeď Jonáši!

Jiří Bárta
300 Kč

.

Vladislav Chod
300 Kč

Přeji hodně úspěchů při splnění snu 😊😘

Jitka Michálková

Držím palce Jonáši!

Miloslav Lojka

Každá, i jen malá částka, pomůže.

Helena Vyhlídková