Colliery SRDCEM z.s.


Lidé s postižením Sport a volný čas

Tréninky pro Mirečka na ROK!

Přispějte na tréninkové jednotky pro Mirka Andrýska (17 let - diagnoza DMO) - velkého bojovníka a člena #CollierySRDCEM. Každým tréninkem se Mireček zlepšuje - jeho vytrvalost a píle je velkou motivací pro Nás všechny. #MaToSmysl #CollierySRDCEM

vybíráme od 22.5.2019

Tréninky pro Mirečka na ROK!

Přispějte na tréninkové hodiny pro Mirka (17 - DMO). Usměvavý a neůnavný bojovník #CollierySRDCEM trénující trenérem CrossFit ADAPTIVE - Lukášem Káňou. Jeho píle a pokroky jsou pro Nás všechny motivací - pomožme mu dále na sobě pracovat a dále motivovat lidi kolem sebe. Děkujeme za Vaši podporu.
42 599 Kč
vybráno 206 % z 20 700 Kč

přispělo

49 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
Mirek Andrýsek (17Let) se narodil moc velký, přidušený a byla mu diagnostikována Dětská mozková obrna. Lékaři mamince Mirečka říkali, že nebude moci ani chodit.

Pílí a rehabilitacemi Mirek ve třech letech udělal své první krůčky a postupně se pomalu zlepšoval.


Jak sama maminka Lada říká:  "Dlouho jsem hledala zařízení, klub, gym. Není to ale vůbec lehké takové zařízení, které by s handicapovanými pracovalo, najít. Buď jsme naráželi na problém s rodiči a nebo dětmi v daných klubech - to ale v Colliery NEPLATÍ - Mirek je plnohodnotný člen komunity Colliery"

Zařízení pro tréninky lidí s handicapem bez ambice sportovních výkonů / být "para reprezentantem / sportovcem" - není mnoho. I toto se snažíme v Colliery SRDCEM změnit!


Mireček maká jednou týdně - pokroky jsou opravdu viditelné jak fyzicky: lepší motorika, úchop ...Ale Mireček také získal hodně na sebevědomí a také spoustu nových přátel. Tí největším se mu stal jeho trenér a parťák v jeho CrossFit ADAPTIVE cestě - Lukáš Káňa!


Mirek chodí trénovat jednou týdně. Už asi i dozrál čas a Mireček by si zasloužil chodit 2x týdně - i díky Vašim příspěvkům se toto může podařit.

Zapojení do komunity Colliery - Mirečkovi nedělá problém - je vždky na každé akci - nesmělchybět ani na pravidelné charitativní akci #500RepsDeti a přispěl tak k neuvěřitelné atmosféře... nepopsatelný zážitek - akce se koná každý rok na ronci roku - SRDEČNĚ Vás s Mirečkem zveme.


Tento rok se dokonce Mirek zúčastnil svého prvního závodu - běžeckého závodu NightRun OSTRAVA 2019 na 5KM


Trenér Mirka - Lukáš k závodům řekl: „S Mirečkem jsme zkusili nasadit vyšší tempo. Viděl jsem v jeho očích oheň! Chtěl být nejlepší a já ho nechtěl zklamat. Celou dobu jsme spolu komunikovali. Každou chvíli jsem ptal, jestli je v pohodě. On vždy zareagoval, že jo a co já – bylo hezké, když se zajímal i o můj stav. Mireček měl cca 1.5km před cílem velkou krizi a musel do chůze – neskutečně se zlobil, když ho přebíhali lidé, které před chvíli předběhl on sám. Finiš jsme se užili a dokončil svůj 5km běh za 33min!“


"Běžíme dál.... " díky Vám za každý příspěvěk na tréninky Mirka v Colliery SRDCEM!

#MaToSmysl #CollierySRDCEM

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (1)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Chtěli bychom touto cestou MOC z celého SRDCE poděkovat za krásný dar pro Mirečka od "Ochotnického spolku z Oprechtic" - který věnoval jako výtěžek ze vstupného - Mireček na představení i dorazil a moc se bavil!

Děkuejme!
PROGRESS Mirečka - zveřejněný jeho trenérem Lukášem na Našem INSTAGRAMU - link ZDE:

Chtěl bych se s Vámi podělit o obrovský úspěch z minulého týdne. Na konci tréninku téměř pravidelně s Mirečkem @mia.andrys cvičíme Core. Prkýnko (plank) pro nás není problém. Mirček jej zná i ze ZŠ. Ale!!! Co High Plank? Opřít se plnou váhou ve vysokém prkně na pravé ruce? Na té ruce, kterou před rokem vůbec Mirček nepoužíval? Ti, kteří jej dobře znají, tak jejich odpověď je zcela jistě jedno velké NE! Ale já říkám ANO...trvalo to delší dobu, ale je to tam přátelé. Mireček se poprvé v životě opřel o pravou ruku...pro mě i pro něj velké vítězství.

Založení projektu

Částku byla vybrána jako výtěžek ze vstupného na divadelní představení a věnuje ji mimořádný ochotnický spolek z Oprechtic.

Alena Borovcová
11 300 Kč

Naše BBB tě zdraví a drží ti palce. Ať máš hodně úspěchu! :) Gryzlya jeho banda

Gryzly

Miri makej a pokračuj, jsi borec!

Jolana Štefková

Moc fandím lidem,kteří jsou trochu jiní, a přesto se nevzdávají a také lidem,kteří jim pomáhají! Přeji Vám všem mnoho úspěchů!!

Dana Melarova
350 Kč

Ať Ti šlape, synku! ;-) Baki

Jan Bakota
500 Kč

Mirečkovi moc fandím a přeji mu, ať ho i nadále sportování baví a je v životě šťastný a spokojený :)

Veronika Lovicar

Někdy je odhodlání silnější než tělo. Držím palce ať se sejde dost prostředků na tréninky na dalších pár let.

Jan Tajduš

Hodně úspěchů všem a úsměvů!!!!!

Ivana Vaňková
175 Kč