Milion Chvilek, z. s.


Osvěta a poskytování informací Protikorupční aktivity

Milion chvilek pro demokracii

Spojujeme lidi, kterým na demokracii záleží a jsou ochotni pro ni alespoň něco malého udělat. Jsme hlídacím psem demokracie, kontrolujeme politiky, šíříme důležité informace a povzbuzujeme lidi, aby se zajímali o dění kolem sebe a angažovali se ve věcech veřejného zájmu. Věříme, že když se takových lidí - zralých demokratů - najde a spojí milion, bude to v naší zemi vypadat jinak. Staňte se součástí našeho úsilí a podpořte naši dlouhodobou činnost. Nejvíce nám pomůže libovolně vysoký pravidelný dar. Umožní nám totiž plánovat déle dopředu a pouštět se i do větších projektů na obranu a kultivaci demokracie. Tyto dary putují na běžný účet organizace a na transparentní účet se nepropisují. Nemáme ani korunu z veřejných peněz. Všechno, co děláme, je možné jen díky tisícům drobných dárců. Velmi si vážíme Vaší podpory! Více informací najdete na našem webu v sekci PODPOŘTE NÁS. Malé pravidelné chvilky mají velký smysl. Děkujeme Vám!

Podpořte Milion chvilek pro demokracii

Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz díky Nadaci Vodafone. Jak?

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory

"Tož, demokracii už bychom měli. Teď ještě nějaké ty demokraty." (T. G. Masaryk)

www.milionchvilek.cz

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (1)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Velmi rád podpořím dobrou věc a držím nám všem pěsti ať po čase má zase slušnost, poctivost a pravdomluvnost větší šanci v naší společnosti.
1 000 Kč
Děkuji za to, co děláte pro občanskou společnost a naši zemi. Díky Vám cítím naději na změnu k lepšímu. Keep (maybe-not-so-much) calm and carry on! :)
Marie Kroutilová
500 Kč
Děkujeme
pavel klimes
1 000 Kč
Dobrý den.chci se zeptat zda by bylo možné zaslat několik kusů či desítek vašich Placek.abych mohl rozdat přátelům atd.dekuji Lukáš Stránský
Lukáš Stránský
200 Kč
Fandím Vám
Nina Pavelčíková
1 000 Kč
Díky. Jan Kučera
Jan Kučera
1 000 Kč
NEDÁME SE,ZVÍTĚZÍME
Jiřina Prouzová
250 Kč
Díky za tuhle iniciativu, kéž je nás co nejvíc. Ať žije demokracie.
Josef Hák
500 Kč
Děkuji !!!!!
Lada Jelínková
190 Kč
Jen tak dál!
Děkuji za Vaši práci.
Pavel
Pavel Mikeš