Milion Chvilek, z. s.


Osvěta a poskytování informací Protikorupční aktivity

Milion chvilek pro demokracii

Spojujeme lidi, kterým na demokracii záleží a jsou ochotni pro ni alespoň něco malého udělat. Jsme hlídacím psem demokracie, kontrolujeme politiky, šíříme důležité informace a povzbuzujeme lidi, aby se zajímali o dění kolem sebe a angažovali se ve věcech veřejného zájmu. Věříme, že když se takových lidí - zralých demokratů - najde a spojí milion, bude to v naší zemi vypadat jinak. Staňte se součástí našeho úsilí a podpořte naši dlouhodobou činnost. Nejvíce nám pomůže libovolně vysoký pravidelný dar. Umožní nám totiž plánovat déle dopředu a pouštět se i do větších projektů na obranu a kultivaci demokracie. Tyto dary putují na běžný účet organizace a na transparentní účet se nepropisují. Nemáme ani korunu z veřejných peněz. Všechno, co děláme, je možné jen díky tisícům drobných dárců. Velmi si vážíme Vaší podpory! Více informací najdete na našem webu v sekci PODPOŘTE NÁS. Malé pravidelné chvilky mají velký smysl. Děkujeme Vám!

Podpořte Milion chvilek pro demokracii

Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz díky Nadaci Vodafone. Jak?

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory

"Tož, demokracii už bychom měli. Teď ještě nějaké ty demokraty." (T. G. Masaryk)

www.milionchvilek.cz

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (1)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Pokračujte v demonstracích. Fandím Vám. Díky, Martin Svatoš.
Martin Svatoš
500 Kč
Díky za vaši službu veřejnosti!
Martin Rýznar
1 000 Kč
Hodnoty jako svoboda, pravda, láska, demokracie mají větší než peněžní hodnotu... Vyjadřují a umožňují žít to, kým člověk je... Jsem tedy rád, že mohu, aspoň touto malou částkou přispívat na tento projekt...
Ondřej Soukup
100 Kč
Prosím, hlavně přimějte vedoucí politiky opozičních demokratických stran, ať se vzájemně podporují a vytvoří rozumné koalice, ať do svých řad přijmou šikovné volební manažery. Pomozte jim , prosím takové lidi najít.
Miloš Sokol
500 Kč
Děkujeme za vaši práci pro zdravou demokracii...
Petr Kavan
200 Kč
Dar /příspěvek/, Milionu chvilek pro demokracii, hoši vydržte.
Josef Fiala
500 Kč
Tak jako si nevrtám zuby, nepeču chleba a nedělám politiku, tak jsem rád, že to někdo dělá za mne. Tak jako někdo hlídá zubaře a pekaře, tak jsem rád, že někdo hlídá politiky. Nezakládejte stranu ale hlídejte, když už toho většina novinářů není schopna. Děkuji.
Miloš Jakubík
1 000 Kč
Pokracujte. Diky!
Matěj Mysliveček
500 Kč
Obávám se, že to bude HODNĚ trvalý příkaz
Filip Fremund
200 Kč
Ahoj kamarádi,
moc vám fandím, jen tak dál. Ukažme světu že v Čechách žijí slušní a féroví lidé. Sice senior, ale s mladými lidmi si rozumím dobře.
S pozdravem a přáním neutuchající energie v novém roce,
Jarda Hrádek
Jaroslav Hrádek
500 Kč