Milion Chvilek, z. s.


Osvěta a poskytování informací Protikorupční aktivity

Milion chvilek pro demokracii

Spojujeme lidi, kterým na demokracii záleží a jsou ochotni pro ni alespoň něco malého udělat. Jsme hlídacím psem demokracie, kontrolujeme politiky, šíříme důležité informace a povzbuzujeme lidi, aby se zajímali o dění kolem sebe a angažovali se ve věcech veřejného zájmu. Věříme, že když se takových lidí - zralých demokratů - najde a spojí milion, bude to v naší zemi vypadat jinak. Staňte se součástí našeho úsilí a podpořte naši dlouhodobou činnost. Nejvíce nám pomůže libovolně vysoký pravidelný dar. Umožní nám totiž plánovat déle dopředu a pouštět se i do větších projektů na obranu a kultivaci demokracie. Tyto dary putují na běžný účet organizace a na transparentní účet se nepropisují. Nemáme ani korunu z veřejných peněz. Všechno, co děláme, je možné jen díky tisícům drobných dárců. Velmi si vážíme Vaší podpory! Více informací najdete na našem webu v sekci PODPOŘTE NÁS. Malé pravidelné chvilky mají velký smysl. Děkujeme Vám!

Podpořte Milion chvilek pro demokracii

Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz díky Nadaci Vodafone. Jak?

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory

"Tož, demokracii už bychom měli. Teď ještě nějaké ty demokraty." (T. G. Masaryk)

www.milionchvilek.cz

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (1)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Moc vám fandím,držte se !!!
naděžda pospíšilová
200 Kč
Prosím nevzdávejme to !
ANTONÍN SALAČ
1 000 Kč
Milion chvilek - děkujeme!
Štěpánka Vobořilová
500 Kč
Co si kdo nezařídí, to nemá! Zatím posílám jen málo - s případnou přibývající důvěrou to přehodnotím. Nezklamte ji prosím. Mrzelo by mně to. Ne kvůli těm penězům, ale kvůli té naději.
Tomáš Adámek
250 Kč
Nepřestanem!
Marika Chrápavá
Velice si vážím úsilí spolku Milion chvilek pro demokracii o aktivizaci občanské společnosti. Spolek si uložil velmi vysoký cíl a svými četnými aktivitami dokazuje, že mu o něj skutečně jde. Ve zralé občanské společnosti nebudou mít populisté jako Babiš a Zeman své místo. Děkuji Vám, Mikuláši a všichni členové! S úctou, Vojtěch Pleskot
Vojtěch Pleskot
2 000 Kč
Děkuji za Vaši cinost
Mila Mrazek
200 Kč
Velmi si vážím toho, co děláte, že zvedáte upadajícího ducha a víru v hodnoty, které jsou soustavně ironizovány či ignorovány. Děkuji.
Tomáš Holub
500 Kč
Děkuji!
Stanislav Vavřík
500 Kč
Já děkuji Milionu Chvilek.
Vlastimil Grätz
500 Kč