Dobré víly dětem, z.s.


Děti, mládež, rodina Sociálně znevýhodněné skupiny

Letní tábor pro děti z dětských domovů 2019. Letos již čtvrtý ročník.

Další ročník letního tábora je tu! V termínu 10. - 17.8. 2019 se vydáme s dětmi z našich tří spřátelených dětských domovů na tábor do naší známé a oblíbené Jizbice pod Blaníkem. Pro děti plánujeme týden plný zábavy, soutěžení, sportování, tvoření, ale i vzdělávání. Pomozte nám financovat tábor a dopřát dětem zážitky, na které jen tak nezapomenou.

vybíráme od 7.4.2019
12 222 Kč
vybráno 16 % z 77 777 Kč

zbývá

59 dní

přispělo

16 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz díky Nadaci Vodafone. Jak?

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory

Přípravy 4. ročníku letního tábora jsou v plném proudu. Na děti čeká pestrý jak dopolední, tak odpolední program. Dopoledne se mohou těšit na kreativní, sportovní a vědecké dílničky. Odpoledne pak na hry, soutěžení, zajímavé přednášky a výlety v okolí rekreačního střediska. Na každém správném táboře nesmí chybět ani táborák, diskotéka a všemi očekávaná stezka odvahy! To všechno a mnohem víc pro „naše“ děti chystáme. 

Chceme, aby si děti týden užily. Aby na něj vzpomínaly jako na fajn týden se svými kamarády z Dobrých víl a dalších dětských domovů. Aby při odjezdu do své tašky přibalily nová poznání, nové zážitky, přátelství a vzpomínky. Zkrátka, aby to byl týden, na který jen tak nezapomenou.

Staňte se i vy součástí letní radosti dětí. Přispěním nám pomůžete zrealizovat vše, co k letnímu táboru patří a dopřát dětem s nelehkými osudy léto, jaké si zaslouží.

Děkujeme.

Dobré víly
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Na takovou dobrou věc moc ráda přispěju!
Lucie Slavíková
Snad pomůže :)
Marek Šimek
300 Kč