Sport 4 Help, z.s.


Lidé s postižením Děti, mládež, rodina

Věruška na cestě k moři za lepší imunitou

Věruška je dnes šestiletá holčička, která se od narození potýká se spoustou zdravotních problémů. Downův syndrom, vážně nemocné srdíčko, centrální koordinační porucha, potíže se sluchem, onemocnění leukémií, epileptické záchvaty. Společným snem této holčičky a její maminky Pavlínky je dvoutýdenní cesta za blahodárným mořským vzduchem, který by pomohl Věrušce zlepšit její imunitu. Peníze na pobyt už se podařilo nashromáždit prostřednictvím jedné firmy. Ale stále ještě chybí menší částka, ze které by rodina dokázala uhradit nějaké to jídlo, místní dopravu u moře v Itálii a také vstup na památky v okolí a drobné dětské atrakce, které Věrušce rozzáří oči a zabaví jí.

vybíráme od 21.3.2019

Věruška na cestě k moři za lepší imunitou

Finanční náklady na čtrnáctidenní pobyt na pobřeží v Lido Di Jesolo nedaleko Benátek jsou pokryty. Pojďme se společně pokusit vybrat obnos, který zastřeší nějaké to jídlo, místní dopravu v Itálii a také vstup na památky v okolí a drobné dětské atrakce, které Věrušce rozzáří oči a zabaví jí. Počítá se každá drobná korunka, žádný obnos není směšný a má svou vysokou hodnotu. Cesta proběhne už v červnu 2019! Děkujeme za vaše zapojení a pomoc!
9 400 Kč

přispělo

16 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz díky Nadaci Vodafone. Jak?

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory

O Věrušku se její maminka stará sama, od rána do večera a často i v průběhu noci. Velkou část dne děvčata věnují tělesnému cvičení a procvičování obličejových svalů a svalů v ústech, docházejí na rehabilitace a jiné další terapie, které holčičce pomáhají v rozvoji fyzickém i mentálním.

Dámy jsou však sehraný pár, potýkají se s každodenními těžkostmi s odhodláním a humorem sobě vlastním. Váží si každého společného dne a snaží se z něj udělat nezapomenutelný zážitek pro sebe i všechny lidi, které na své cestě životem potkají. Kdo z nás, kteří nemáme takové veliké životní starosti, něco takového dokáže?

Velikým společným snem maminky Pavlínky a její dcerky je dvoutýdenní cesta za blahodárným mořským vzduchem, který by pomohl Věrušce zlepšit její imunitu. Díky hodným lidem a organizaci Splněná dětská přání se již před rokem podařila malinká třídenní ochutnávka toho, co by si rodina toto léto přála prožít naplno – cestu za italským sluníčkem a slanou mořskou vodou na delší dobu.

A sen to nemusí být marný! I tento rok už se našli lidé a firmy, kteří pomohli tuto cestu dostat do reálných obrysů. Podařilo se nashromáždit finanční obnos na uhrazení čtrnáctidenního pobytu na pobřeží v Lido Di Jesolo nedaleko Benátek. Ale stále ještě chybí menší částka, ze které by Pavlínka s Věruškou dokázaly uhradit nějaké to jídlo, místní dopravu v Itálii a také vstup na památky v okolí a drobné dětské atrakce, které Věrušce rozzáří oči a zabaví jí.

A s touto poslední částí bychom moc rádi pomohli my. Víme, že si všichni potřebujeme jednou za čas odpočinout od pracovních povinností a stereotypu běžných dní, že máme touhu vyrazit na neznámá místa a načerpat energii z neobvyklých zážitků. Víme, jak i takový krátký odpočinek dokáže pomoci člověku zvednout hlavu a zase jít s nově nalezenou silou dál. A chtěli bychom něco takového pomoci dopřát alespoň jednou i Pavlínce a Věrušce.

Pojďme se společně pokusit vybrat obnos, který zastřeší právě tuto část vysněné holčičí cesty, která proběhne už v červnu 2019. Počítá se každá drobná korunka, žádný obnos není směšný a má svou vysokou hodnotu.

Děkujeme za vaše zapojení a pomoc!

Tým Sport 4 Help

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu