Svoboda zvířat


Zvířata

Zachraňte životy koček bez domova

Tento projekt Vám dává možnost zachraňovat kočičí životy. Vaše dary poputují na operace, očkování, nutná ošetření, odčervení a mnoho dalších nutných výdajů. Na každém životě záleží! Děkujeme.

vybíráme od 14.3.2019
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Sekce na ochranu koček v Plzni a okolí se stará o kočičky v nouzi. Poskytuje veterinární péči a dočasný domov kočičkám zraněným, ztraceným nebo opuštěným lidmi. Každá kočička projde veterinárním kolečkem, kdy je odblešena, několikrát odčervena, ve správném věku vykastrována a načipována. Jestliže je potřeba další ošetření, zajistí se v plném rozsahu. Pro představu: jeden čip vyjde na 120 Kč, odčervení na 300 Kč, očkování a přeočkování na 500 Kč, kastrace od 800 - 1300 Kč. Také se často ošetřují zoubky, ouška, očička, řešíme kýly, záněty, bohužel někdy i amputace atd.

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Dekuji za kocicky, přeju hodně úspěchu a dárců pro dobrou věc.

Martin Košňar
75 Kč

Nějaká alespoň virtuální pomoc, než najdeš milující rodinu.

Lucie Kepková
300 Kč

Děkuji. Velice si vážím vaší činnosti!

Dárce

Vážím si vaší činnosti. Děkuji!

Dárce

Kocourka Čika jsem dostala od pizzeristy Radka Matějky. Radek má ještě kocourka mainského mývalího a ten Čika moc honil. Tím mi přibyl mazel nad mazli cca 7 kg lásky! A vzniklou pouto oboustranné, na celý život. S mou britkou Yrinkou (šlechtičnou) si na sebe již zvykli. Samozřejmě se občas poperou, ale to je normální. Jsem milovnice koček a chovám je od svých 6ti let, to je 60 let... Měla jsem i chovnou stanici na perskou kočičku Ali (šlechtična), ta byla zaregistrovaná u malé pražské stanice. Jméno měla Legre . POMOZTE DALŠÍM KOČKÁM!

Blanka Gregorová Mgr.
600 Kč

Taky zachraňuji kočičky,už jsem pěti našla nový domov a jednu krmím venku víc jak 4 roky.I když mě každý den čeká,tak se nenechá chytit.Jsem ráda aspoň za to plné bříško.

Dárce
300 Kč

Vím, že každé zvířátko, které je v nouzi potřebuje naší pomoc. Je hodně zlých lidi , kteří rádi ubližují slabším, ale více lidí, kteří se snaží pomoc jakýmkoliv způsobem. A vám patří ten dík a úcta. Moc Vám všem děkuji, že pomáháte. Děkuji Pavel

Pavel Černý
150 Kč

Dobrý den, moc vám i kočičkám držíme pěsti. Dcerka dala polovinu částky ze své kasičky, moc ji příběhy zasáhly. Děkujeme za vše, co pro zvířata děláte. Jana a Anetka

Dárce
1 000 Kč

Přeji vám hodně zdraví a úspěchů a ať se kočičkám daří!

Mirka Chalupová
500 Kč

Dekuji za vasi pomoc

Miroslava Solanska
500 Kč