Svoboda zvířat


Zvířata

Zachraňte životy koček bez domova

Tento projekt Vám dává možnost zachraňovat kočičí životy. Vaše dary poputují na operace, očkování, nutná ošetření, odčervení a mnoho dalších nutných výdajů. Na každém životě záleží! Děkujeme.

vybíráme od 14.3.2019
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Sekce na ochranu koček v Plzni a okolí se stará o kočičky v nouzi. Poskytuje veterinární péči a dočasný domov kočičkám zraněným, ztraceným nebo opuštěným lidmi. Každá kočička projde veterinárním kolečkem, kdy je odblešena, několikrát odčervena, ve správném věku vykastrována a načipována. Jestliže je potřeba další ošetření, zajistí se v plném rozsahu. Pro představu: jeden čip vyjde na 120 Kč, odčervení na 300 Kč, očkování a přeočkování na 500 Kč, kastrace od 800 - 1300 Kč. Také se často ošetřují zoubky, ouška, očička, řešíme kýly, záněty, bohužel někdy i amputace atd.

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Vážím si vaší činnosti. Děkuji!

Dárce

Kocourka Čika jsem dostala od pizzeristy Radka Matějky. Radek má ještě kocourka mainského mývalího a ten Čika moc honil. Tím mi přibyl mazel nad mazli cca 7 kg lásky! A vzniklou pouto oboustranné, na celý život. S mou britkou Yrinkou (šlechtičnou) si na sebe již zvykli. Samozřejmě se občas poperou, ale to je normální. Jsem milovnice koček a chovám je od svých 6ti let, to je 60 let... Měla jsem i chovnou stanici na perskou kočičku Ali (šlechtična), ta byla zaregistrovaná u malé pražské stanice. Jméno měla Legre . POMOZTE DALŠÍM KOČKÁM!

Blanka Gregorová Mgr.
600 Kč

Taky zachraňuji kočičky,už jsem pěti našla nový domov a jednu krmím venku víc jak 4 roky.I když mě každý den čeká,tak se nenechá chytit.Jsem ráda aspoň za to plné bříško.

Dárce
300 Kč

Vím, že každé zvířátko, které je v nouzi potřebuje naší pomoc. Je hodně zlých lidi , kteří rádi ubližují slabším, ale více lidí, kteří se snaží pomoc jakýmkoliv způsobem. A vám patří ten dík a úcta. Moc Vám všem děkuji, že pomáháte. Děkuji Pavel

Pavel Černý
150 Kč

Dobrý den, moc vám i kočičkám držíme pěsti. Dcerka dala polovinu částky ze své kasičky, moc ji příběhy zasáhly. Děkujeme za vše, co pro zvířata děláte. Jana a Anetka

Dárce
1 000 Kč

Přeji vám hodně zdraví a úspěchů a ať se kočičkám daří!

Mirka Chalupová
500 Kč

Dekuji za vasi pomoc

Miroslava Solanska
500 Kč

Jste úžasní! Moc si vážím toho, co pro kočičky děláte :)

Dárce
2 000 Kč

Díky práci Svobody zvířat máme nyní s přítelkyní krásného zdravého zrzavého kocoura, který nám dělá velkou radost a je naším úžasným společníkem. Děkujeme Vám za to co děláte.

Jan Fleisig
5 000 Kč

Moc si vážím toho, co děláte!

Dárce