Svoboda zvířat


Zvířata

Zachraňte životy koček bez domova

Tento projekt Vám dává možnost zachraňovat kočičí životy. Vaše dary poputují na operace, očkování, nutná ošetření, odčervení a mnoho dalších nutných výdajů. Na každém životě záleží! Děkujeme.

vybíráme od 14.3.2019
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Sekce na ochranu koček v Plzni a okolí se stará o kočičky v nouzi. Poskytuje veterinární péči a dočasný domov kočičkám zraněným, ztraceným nebo opuštěným lidmi. Každá kočička projde veterinárním kolečkem, kdy je odblešena, několikrát odčervena, ve správném věku vykastrována a načipována. Jestliže je potřeba další ošetření, zajistí se v plném rozsahu. Pro představu: jeden čip vyjde na 120 Kč, odčervení na 300 Kč, očkování a přeočkování na 500 Kč, kastrace od 800 - 1300 Kč. Také se často ošetřují zoubky, ouška, očička, řešíme kýly, záněty, bohužel někdy i amputace atd.

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Hledáme virtuální páníčky pro kočičku Mici a pejska Janka!


Tihle dva zvířecí parťáci dělají společnost klientům v terapeutické komunitě Vršíček. Pejsek Janek je labrador a provozovatelé si ho adoptovali před 5 lety z útulku. Janek je několikrát denně venčený a jezdí s komunitou často třeba na výlety. Jeho jméno odpovídá jeho povaze - je to prostě Janek. :)

U Janka se bohužel prokázala nemilá diagnóza, nádorové onemocnění, které nelze operovat. Pomoci se mu dá nyní pouze pomocí preparátů na zvýšení imunitního systému a všichni můžeme jen doufat, že postup nemoci co nejvíce oddálí.

Rozhodli jsme se, že komunitě pomůžeme a zafinancujeme jim krmivo a veterinární náklady za Mici a Janka. 

A tak se obracíme na Vás - staňte se pravidelným dárcem ještě dnes a pomozte měnit osudy zvířat jako jsou Mici a Janek. 
Vybrané prostředky poputují na úhradu krmení a veteriny těmto dvěma zvířecím parťákům, kteří dennodenně dělají radost lidem, kteří nemají život zrovna jednoduchý. 

A co se vybere navíc, to poputuje jako vždy na ostatní kočičí svěřence, kterým jsme díky lidem, jako jste Vy, mohli dát společně šanci na nový život. 

Děkujeme, že Vám na zvířatech záleží. 


(Terapeutická komunita Vršíček je sociální služba, která je určena pro osoby se závislostí na návykových látkách, kteří potřebují intenzivní skupinový a individuální program. Poskytuje bezpečné prostředí oddělené od běžného života ve městě a nežádoucího vlivu rizikových osob a sociálně patologických jevů. Na druhou stranu je komunita dostupná pro rodinné příslušníky a přátele, kteří mají o své blízké zájem. Provoz v TKV probíhá nepřetržitě 24 hodin.)


Založení projektu

Alespoň malý příspěvek pro zachráněné miciny❤️

Zuzana Slámová
500 Kč

Dekuju, ze pomahate ❤️

Dominika Plankova
500 Kč

Děkuji.

Jana Keilhoferová
300 Kč

Pro tri Gracie ze Zbuchu :)

Petr Jicinsky
500 Kč

Doplatek za Barbuchu do Plzně.

Štěpánka Bláhovcová
1 000 Kč

Coco

Jitka Postupová
300 Kč

Dárce
1 500 Kč

Ať mají kočičky lepší život.

Jan Brichta
500 Kč

Na stelivo

Irena Machová
1 000 Kč

Preji Vam i zviratkum co nejvice darcu….

Miriam Pospisilova
1 000 Kč