Svoboda zvířat


Zvířata

Zachraňte životy koček bez domova

Tento projekt nám pomůže uhradit veterinární ošetření za kočičky a umožní nám takových kočiček ošetřit ještě více než doposud. V roce 2018 jsme ošetřili a následně umístili do nových domovů 70 fousáčků. Navíc jsme v rámci našeho kastračního programu vykastrovali ještě 50 dalších plašánků. Pomozte nám vy, kterým není osud kočiček v nouzi lhostejný. Děkujeme!

vybíráme od 14.3.2019
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Sekce na ochranu koček v Plzni a okolí se stará o kočičky v nouzi. Poskytuje veterinární péči a dočasný domov kočičkám zraněným, ztraceným nebo opuštěným lidmi. Každá kočička projde veterinárním kolečkem, kdy je odblešena, několikrát odčervena, ve správném věku vykastrována a načipována. Jestliže je potřeba další ošetření, zajistí se v plném rozsahu. Pro představu: jeden čip vyjde na 120 Kč, odčervení na 300 Kč, očkování a přeočkování na 500 Kč, kastrace od 800 - 1100 Kč. Také se často ošetřují zoubky, ouška, očička, řešíme kýly, záněty, bohužel někdy i amputace atd.

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Jste úžasní! Moc si vážím toho, co pro kočičky děláte :)

Dárce
2 000 Kč

Díky práci Svobody zvířat máme nyní s přítelkyní krásného zdravého zrzavého kocoura, který nám dělá velkou radost a je naším úžasným společníkem. Děkujeme Vám za to co děláte.

Jan Fleisig
5 000 Kč

Moc si vážím toho, co děláte!

Dárce

Nechť jsou všechny bytosti šťastny :)

Jiří Reichman

Diky za skvelou praci vsem ve Svobode zvirat. At tento projekt zachrani spoustu zivotu <3

Daniela Dušková
1 000 Kč

Pro kočičky, ať jsou šťastné!

Michal Bureš
300 Kč

Děkuji za kočičky! <3

Alena Buksová
100 Kč