Manipulátoři.cz z.s.


Protikorupční aktivity Vzdělávání a výzkum

Podpora projektu Manipulátoři.cz

Jsme nezávislí. Věříme, že diskuze není boxerský zápas a že skrývání faktů nemůže přinést nic dobrého. Svá tvrzení nestavíme na domněnkách a předsudcích, ale na ověřitelných a ozdrojovaných faktech. Naším cílem je vytvořit otevřenou neideologickou platformu pro relevantní a faktickou diskuzi.

vybíráme od 30.1.2019

Podpořte projekt Manipulátoři.cz

Děkujeme, že čtete náš web. Financování našeho projektu je složité. Budeme rádi za zvážení jakékoliv finanční podpory. V případě daru Vám rádi vystavíme potvrzení pro daňové přiznání na další rok a budete mít možnost si částku odečíst z daní.
100 074 Kč

přispělo

177 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz díky Nadaci Vodafone. Jak?

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory

Publicistický web Manipulátoři.cz se věnuje oblasti politického marketingu, public relations a komunikačních strategií, s přesahem do dalších společenských věd.
Impressum: Podporujeme nezávislé, otevřené myšlení za účelem otevírání kritické debaty o společenském a politickém dění v souvislostech České republiky.

Web Manipulatori.cz není klasickým zpravodajským serverem, ale publicistickou platformou. Zaměřuje se na oblasti politického marketingu, public relations a komunikace, s přesahem do dalších společenských věd. Podporujeme nezávislé, otevřené myšlení za účelem otevírání kritické debaty o společenském a politickém dění v souvislostech České republiky, podporujeme projekty vedoucích ke zkvalitňování veřejného diskurzu.

Jsme nezávislou, dobrovolnou a otevřenou iniciativou. Nejsme placeni z veřejných zdrojů, ani za námi nestojí žádný oligarcha. Provoz webu je financován pouze z vlastních prostředků a případné reklamy.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Symbolický příspěvek. Děkuji za vaši práci.

Vít Bönisch
50 Kč

Diky moc za Vasi praci. Preji hodne sil a trpelivosti v dalsim boji. At se Vam dari! Ales Vavra

Ales Vavra
300 Kč

Nazdar!

Pavel Menčík
100 Kč

Díky za obranu demokracie. Je to pořád důležitější. Jen se pokuste víc zviditelnit, až do dnešního dne jsem o vás neměl tušení a to se docela zajímám... Hodně štěstí.

Stanislav Karas
500 Kč

Děláte moc užitečnou práci a děláte to dobře. Díky moc!

Pallottka

Každý projekt zaměřený na odhalování motivací veřejně činných lidí je pro společnost nenahraditelný.

Diskurs
1 000 Kč

Jen do toho!

Lukáš Anděl

Soros povedal, ze mi to preplati, tak nech sa lubi. Drzim palce.

Ivan Draxler
500 Kč