Manipulátoři.cz z.s.


Protikorupční aktivity Vzdělávání a výzkum

Podpora projektu Manipulátoři.cz

Jsme nezávislí. Věříme, že diskuze není boxerský zápas a že skrývání faktů nemůže přinést nic dobrého. Svá tvrzení nestavíme na domněnkách a předsudcích, ale na ověřitelných a ozdrojovaných faktech. Naším cílem je vytvořit otevřenou neideologickou platformu pro relevantní a faktickou diskuzi.

vybíráme od 30.1.2019

Podpořte projekt Manipulátoři.cz

Děkujeme, že čtete náš web. Financování našeho projektu je složité. Budeme rádi za zvážení jakékoliv finanční podpory. V případě daru Vám rádi vystavíme potvrzení pro daňové přiznání na další rok a budete mít možnost si částku odečíst z daní.
227 297 Kč

přispělo

373 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Publicistický web Manipulátoři.cz se věnuje oblasti politického marketingu, public relations a komunikačních strategií, s přesahem do dalších společenských věd.
Impressum: Podporujeme nezávislé, otevřené myšlení za účelem otevírání kritické debaty o společenském a politickém dění v souvislostech České republiky.

Web Manipulatori.cz není klasickým zpravodajským serverem, ale publicistickou platformou. Zaměřuje se na oblasti politického marketingu, public relations a komunikace, s přesahem do dalších společenských věd. Podporujeme nezávislé, otevřené myšlení za účelem otevírání kritické debaty o společenském a politickém dění v souvislostech České republiky, podporujeme projekty vedoucích ke zkvalitňování veřejného diskurzu.

Jsme nezávislou, dobrovolnou a otevřenou iniciativou. Nejsme placeni z veřejných zdrojů, ani za námi nestojí žádný oligarcha. Provoz webu je financován pouze z vlastních prostředků a případné reklamy.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Díky za osvětu

Tomáš Oplt
100 Kč

Drzim Vam palce. At se Vas projekt uspesne rozviji.

Jakub Novacek
100 Kč

Podporuji ověřená fakta!

Ing. Miroslav Černý
500 Kč

Díky za dobrou práci, držím palce!

Ivan Bohuňovský
500 Kč

Děkujeme

Dárce

Přeji ať se vám v redakce vše daří a děkuji za vaši cennou činnost.
Václav Vlček

Václav Vlček
500 Kč

Díky za skvělou a potřebnou práci.

Dárce
1 000 Kč

Děláte velmi zasluznou práci, škoda zda se mi, že o Vas lidi skoro neví.

Petr Krajcigr
500 Kč

Jen tak dál je to služba všem v této dezinfo době

Dárce

Prosím nepolevujte ve své práci, vím že to bývá složité a kolikrát se určitě setkáváte s nepochopením, či snad výhružkami, ale vaše práce je nad zlato.

Lukáš Mouca