Manipulátoři.cz z.s.


Protikorupční aktivity Vzdělávání a výzkum

Podpora projektu Manipulátoři.cz

Jsme nezávislí. Věříme, že diskuze není boxerský zápas a že skrývání faktů nemůže přinést nic dobrého. Svá tvrzení nestavíme na domněnkách a předsudcích, ale na ověřitelných a ozdrojovaných faktech. Naším cílem je vytvořit otevřenou neideologickou platformu pro relevantní a faktickou diskuzi.

vybíráme od 30.1.2019

Podpořte projekt Manipulátoři.cz

Děkujeme, že čtete náš web. Financování našeho projektu je složité. Budeme rádi za zvážení jakékoliv finanční podpory. V případě daru Vám rádi vystavíme potvrzení pro daňové přiznání na další rok a budete mít možnost si částku odečíst z daní.
138 479 Kč

přispělo

210 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Publicistický web Manipulátoři.cz se věnuje oblasti politického marketingu, public relations a komunikačních strategií, s přesahem do dalších společenských věd.
Impressum: Podporujeme nezávislé, otevřené myšlení za účelem otevírání kritické debaty o společenském a politickém dění v souvislostech České republiky.

Web Manipulatori.cz není klasickým zpravodajským serverem, ale publicistickou platformou. Zaměřuje se na oblasti politického marketingu, public relations a komunikace, s přesahem do dalších společenských věd. Podporujeme nezávislé, otevřené myšlení za účelem otevírání kritické debaty o společenském a politickém dění v souvislostech České republiky, podporujeme projekty vedoucích ke zkvalitňování veřejného diskurzu.

Jsme nezávislou, dobrovolnou a otevřenou iniciativou. Nejsme placeni z veřejných zdrojů, ani za námi nestojí žádný oligarcha. Provoz webu je financován pouze z vlastních prostředků a případné reklamy.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Děkuji Vám mnohokrát za Vaší práci.

Michal Florián
1 000 Kč

Děkuji za vaši práci!

Jiří Doležel
1 000 Kč

Moc děkuji za Vaši potřebnou a nelehkou práci.

Jindřich Fiedler
2 500 Kč

Dobrá iniciativa :)

Michal Haubner
250 Kč

Díky.

Danuše Martinásková
500 Kč

Jsem ohromně vděčný za vaší práci a jelikož sám často investuji svůj čas do vysvětlování dlouho vyvrácených mýtů, rozhodl jsem se poslat symbolický příspěvek pokaždé, kdy mi ušetříte čas v budoucí argumentaci. Tento je za článek "Čeká nás malá doba ledová", který byl (předpokládám) v reakci z TNcz odstraněn. Má to smysl, díky.

Martin Vendl
100 Kč

kdyby každý slušný člověk, vážící si pravdy přispěl měsíčně jen desetikorunou, mají manipulátoři.cz bohatě vyděláno na svůj prospěšný provoz.

Jiří Doubravský

Trvalý příkaz na podporu těch, kteří brání fakta. Demokracie je diskuse. A dobrá diskuse musí stavět na faktech. Díky za dobrou práci!

Mikuláš Minář
100 Kč

jen tak dal prosim, takove projekty jsou potreba

Michal Hrobský
500 Kč

Jen tak dál, držím palce v další činnosti. L.H.

Libor Helis
500 Kč