Manipulátoři.cz z.s.


Protikorupční aktivity Vzdělávání a výzkum

Podpora projektu Manipulátoři.cz

Jsme nezávislí. Věříme, že diskuze není boxerský zápas a že skrývání faktů nemůže přinést nic dobrého. Svá tvrzení nestavíme na domněnkách a předsudcích, ale na ověřitelných a ozdrojovaných faktech. Naším cílem je vytvořit otevřenou neideologickou platformu pro relevantní a faktickou diskuzi.

vybíráme od 30.1.2019

Podpořte projekt Manipulátoři.cz

Děkujeme, že čtete náš web. Financování našeho projektu je složité. Budeme rádi za zvážení jakékoliv finanční podpory. V případě daru Vám rádi vystavíme potvrzení pro daňové přiznání na další rok a budete mít možnost si částku odečíst z daní.
369 683 Kč

přispělo

528 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Publicistický web Manipulátoři.cz se věnuje oblasti politického marketingu, public relations a komunikačních strategií, s přesahem do dalších společenských věd.
Impressum: Podporujeme nezávislé, otevřené myšlení za účelem otevírání kritické debaty o společenském a politickém dění v souvislostech České republiky.

Web Manipulatori.cz není klasickým zpravodajským serverem, ale publicistickou platformou. Zaměřuje se na oblasti politického marketingu, public relations a komunikace, s přesahem do dalších společenských věd. Podporujeme nezávislé, otevřené myšlení za účelem otevírání kritické debaty o společenském a politickém dění v souvislostech České republiky, podporujeme projekty vedoucích ke zkvalitňování veřejného diskurzu.

Jsme nezávislou, dobrovolnou a otevřenou iniciativou. Nejsme placeni z veřejných zdrojů, ani za námi nestojí žádný oligarcha. Provoz webu je financován pouze z vlastních prostředků a případné reklamy.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Děkuji za vaši práci, tak důležitou v současné době!

Jan Šedivý
1 000 Kč

Děkuji za to děláte a přeji vám v tom mnoho sil a trpělivosti...

Jakub Novák
500 Kč

"Hlupák je jenom ten, kdo nikdy nemyslí jinak."

Igor Krajčoviech
1 000 Kč

Díky.

Karel Pavelka
100 Kč

Truth is out there...

Zdenda Brandejs

moc děkuju za Vaší práci!

Petr Šanda
150 Kč

Tohle má smysl.

Ondřej Kvinta
100 Kč

Užitečná práce! Díky.

Petr Menclík
1 000 Kč

Přeji hodně úspěchů v boji s hloupostí.

Jana Kučerová

Vzhůru vstříc lepším zítřkům, díky za vaši práci.

Barbora Loskotová
500 Kč