Manipulátoři.cz z.s.


Protikorupční aktivity Vzdělávání a výzkum

Podpora projektu Manipulátoři.cz

Jsme nezávislí. Věříme, že diskuze není boxerský zápas a že skrývání faktů nemůže přinést nic dobrého. Svá tvrzení nestavíme na domněnkách a předsudcích, ale na ověřitelných a ozdrojovaných faktech. Naším cílem je vytvořit otevřenou neideologickou platformu pro relevantní a faktickou diskuzi.

vybíráme od 30.1.2019

Podpořte projekt Manipulátoři.cz

Děkujeme, že čtete náš web. Financování našeho projektu je složité. Budeme rádi za zvážení jakékoliv finanční podpory. V případě daru Vám rádi vystavíme potvrzení pro daňové přiznání na další rok a budete mít možnost si částku odečíst z daní.
67 700 Kč

přispělo

128 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz díky Nadaci Vodafone. Jak?

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory

Publicistický web Manipulátoři.cz se věnuje oblasti politického marketingu, public relations a komunikačních strategií, s přesahem do dalších společenských věd.
Impressum: Podporujeme nezávislé, otevřené myšlení za účelem otevírání kritické debaty o společenském a politickém dění v souvislostech České republiky.

Web Manipulatori.cz není klasickým zpravodajským serverem, ale publicistickou platformou. Zaměřuje se na oblasti politického marketingu, public relations a komunikace, s přesahem do dalších společenských věd. Podporujeme nezávislé, otevřené myšlení za účelem otevírání kritické debaty o společenském a politickém dění v souvislostech České republiky, podporujeme projekty vedoucích ke zkvalitňování veřejného diskurzu.

Jsme nezávislou, dobrovolnou a otevřenou iniciativou. Nejsme placeni z veřejných zdrojů, ani za námi nestojí žádný oligarcha. Provoz webu je financován pouze z vlastních prostředků a případné reklamy.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
jen tak dal prosim, takove projekty jsou potreba
Michal Hrobský
500 Kč
Jen tak dál, držím palce v další činnosti. L.H.
Libor Helis
500 Kč
díky a držte se
Pavel Jindra
500 Kč
Úmyslné lži a překrucování pravdy patří v současné době k neúčinnější zbrani hromadného ničení a boj proti ní je skutečně ten nejtěžší. A jednotlivec je v tomto boji opravdu ztracen, jen díky Vám a obdobným aktivitám to lze ustát.
Jan Kovář
1 000 Kč
Vaše práce je výborná, jenom pokračujte...
Milan Broz
100 Kč
Diky za vaši práci! Ať se vám daří!
Ales Vavra
200 Kč
Díky moc Manipulátorům.cz za boj proti dezinformacím a manipulacím, jsme s vámi, držíme pěsti, sdílíme, díky :)
Blanka Ježková
100 Kč
Držím palce
Libor Svoboda
100 Kč
Děkuji za to, co děláte ❤️
100 Kč
Moc děkuju. Taky mi to není jedno, v čem žiju.
Stanislava Marešová
500 Kč