Manipulátoři.cz z.s.


Protikorupční aktivity Vzdělávání a výzkum

Podpora projektu Manipulátoři.cz

Jsme nezávislí. Věříme, že diskuze není boxerský zápas a že skrývání faktů nemůže přinést nic dobrého. Svá tvrzení nestavíme na domněnkách a předsudcích, ale na ověřitelných a ozdrojovaných faktech. Naším cílem je vytvořit otevřenou neideologickou platformu pro relevantní a faktickou diskuzi.

vybíráme od 30.1.2019

Podpořte projekt Manipulátoři.cz

Děkujeme, že čtete náš web. Financování našeho projektu je složité. Budeme rádi za zvážení jakékoliv finanční podpory. V případě daru Vám rádi vystavíme potvrzení pro daňové přiznání na další rok a budete mít možnost si částku odečíst z daní.
135 139 Kč

přispělo

207 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Publicistický web Manipulátoři.cz se věnuje oblasti politického marketingu, public relations a komunikačních strategií, s přesahem do dalších společenských věd.
Impressum: Podporujeme nezávislé, otevřené myšlení za účelem otevírání kritické debaty o společenském a politickém dění v souvislostech České republiky.

Web Manipulatori.cz není klasickým zpravodajským serverem, ale publicistickou platformou. Zaměřuje se na oblasti politického marketingu, public relations a komunikace, s přesahem do dalších společenských věd. Podporujeme nezávislé, otevřené myšlení za účelem otevírání kritické debaty o společenském a politickém dění v souvislostech České republiky, podporujeme projekty vedoucích ke zkvalitňování veřejného diskurzu.

Jsme nezávislou, dobrovolnou a otevřenou iniciativou. Nejsme placeni z veřejných zdrojů, ani za námi nestojí žádný oligarcha. Provoz webu je financován pouze z vlastních prostředků a případné reklamy.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

díky a držte se

Pavel Jindra
500 Kč

Úmyslné lži a překrucování pravdy patří v současné době k neúčinnější zbrani hromadného ničení a boj proti ní je skutečně ten nejtěžší. A jednotlivec je v tomto boji opravdu ztracen, jen díky Vám a obdobným aktivitám to lze ustát.

Jan Kovář
1 000 Kč

Vaše práce je výborná, jenom pokračujte...

Milan Broz
100 Kč

Diky za vaši práci! Ať se vám daří!

Ales Vavra
200 Kč

Díky moc Manipulátorům.cz za boj proti dezinformacím a manipulacím, jsme s vámi, držíme pěsti, sdílíme, díky :)

Blanka Ježková
100 Kč

Držím palce

Libor Svoboda
100 Kč

Děkuji za to, co děláte ❤️

Barbora Buchalová
100 Kč

Moc děkuju. Taky mi to není jedno, v čem žiju.

Stanislava Marešová
500 Kč

Díky vám za to že vyvracíte nesmysly a bojujete proti lžím.

PETR KOMOSNÝ
100 Kč

Jsme rádi, že jste.

Danuše Martinásková
300 Kč