Manipulátoři.cz z.s.


Protikorupční aktivity Vzdělávání a výzkum

Podpora projektu Manipulátoři.cz

Jsme nezávislí. Věříme, že diskuze není boxerský zápas a že skrývání faktů nemůže přinést nic dobrého. Svá tvrzení nestavíme na domněnkách a předsudcích, ale na ověřitelných a ozdrojovaných faktech. Naším cílem je vytvořit otevřenou neideologickou platformu pro relevantní a faktickou diskuzi.

vybíráme od 30.1.2019

Podpořte projekt Manipulátoři.cz

Děkujeme, že čtete náš web. Financování našeho projektu je složité. Budeme rádi za zvážení jakékoliv finanční podpory. V případě daru Vám rádi vystavíme potvrzení pro daňové přiznání na další rok a budete mít možnost si částku odečíst z daní.
92 364 Kč

přispělo

164 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz díky Nadaci Vodafone. Jak?

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory

Publicistický web Manipulátoři.cz se věnuje oblasti politického marketingu, public relations a komunikačních strategií, s přesahem do dalších společenských věd.
Impressum: Podporujeme nezávislé, otevřené myšlení za účelem otevírání kritické debaty o společenském a politickém dění v souvislostech České republiky.

Web Manipulatori.cz není klasickým zpravodajským serverem, ale publicistickou platformou. Zaměřuje se na oblasti politického marketingu, public relations a komunikace, s přesahem do dalších společenských věd. Podporujeme nezávislé, otevřené myšlení za účelem otevírání kritické debaty o společenském a politickém dění v souvislostech České republiky, podporujeme projekty vedoucích ke zkvalitňování veřejného diskurzu.

Jsme nezávislou, dobrovolnou a otevřenou iniciativou. Nejsme placeni z veřejných zdrojů, ani za námi nestojí žádný oligarcha. Provoz webu je financován pouze z vlastních prostředků a případné reklamy.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Držím palce
Libor Svoboda
100 Kč
Děkuji za to, co děláte ❤️
100 Kč
Moc děkuju. Taky mi to není jedno, v čem žiju.
Stanislava Marešová
500 Kč
Díky vám za to že vyvracíte nesmysly a bojujete proti lžím.
PETR KOMOSNÝ
100 Kč
Jsme rádi, že jste.
Danuše Martinásková
300 Kč
Super projekt. Jen tak dál!!
Dárce
500 Kč
Péče o pravdu je jednou z našich nejdůležitějších odpovědností. Pečujme o ni s láskou.
100 Kč
Dobrá práce!
Miloslav Veselý
400 Kč
Fandím vzdělávání v jakékoliv formě, a tahle je moc důležitá.
Alan Munteanu
500 Kč
Děkuji a prosím, pokračujte. MP
Milan Pavelka