Nadace Via


Děti, mládež, rodina Filantropie a dobrovolnictví

Dobro-druzi: Pošlete děti z Dětského domova Písek na letní tábor!

Jsme žákovský parlament ZŠ J. K. Tyla Písek a víme, že ne všechny děti mají takové štěstí, aby mohly trávit léto tak, jak by si představovaly. Proto chceme dopřát dětem z Dětského domova v Písku hezké letní prázdniny plné her a zábavy. My rádi obětujeme svůj čas a energii, ale potřebujeme i Vaší pomoc, půjdete do toho s námi? Podpořte, prosím, děti, které si díky Vám užijí léto o něco krásnější!

vybíráme od 17.12.2018
8 050 Kč
vybráno 81 % z 10 000 Kč

přispělo

23 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory

Nám - členům Žákovskému parlamentu ZŠ J.K. Tyla, není naše okolí lhostejné a zapojujeme se pravidelně do různých charitativních akcí. Míst, kde je třeba pomáhat, je spousta. My jsme se tentokrát rozhodli pomoci Dětskému domovu v Písku, jelikož v něm žije i několik našich spolužáků a rádi bychom jim dopřáli hezčí letní prázdniny. Proto si velmi vážíme toho, že nás Nadace Via vybrala do projektu Dobro-druzi, díky kterému můžeme vybrat pro dětský domov více peněz. Podpořte děti z Dětského domova v Písku a Nadace Via každou Vaší korunu zdvojnásobí až do celkové výše 20.000 Kč.

Rádi bychom pomohli touto internetovou sbírkou a také benefiční akcí. V dubnu 2019 uspořádáme Zábavné odpoledne pro děti a rodiče v areálu ZŠ J. K. Tyla. Našim cílem je tedy finančně podpořit Dětský domov Písek. Pojďte do toho s námi.

Veškeré vybrané peníze budou použity na organizaci letních táborů a případně i na další potřebné sportovní vybavení. Srdečně Vás tedy zveme i na obě benefiční akce a věříme, že společně pomůžeme těm, kteří to potřebují!
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Doufám že se bude dětem líbit jako se vždy na táborech líbilo mně.
Josef Kubička
50 Kč
Pro děti na prázdniny.
Petra Velková
100 Kč