Nadační fond Toník


Lidé s postižením Děti, mládež, rodina

Pomozte Toníkovi rozesmát další děti (a jejich rodiče), kterým osud tolik nepřál

Toník už ví, že je spousta dětí, které vaši štědrost potřebují, a ví také, že na světě je spousta dobrých lidí, kteří neváhají pomáhat druhým. Předem tedy děkujeme za jakoukoli jednorázovou i pravidelnou podporu Toníkovi, který ji co nejlépe předá dál.

vybíráme od 27.11.2018
2 100 Kč

přispělo

6 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz díky Nadaci Vodafone. Jak?

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory

Na podzim 2018 jste nám pomáhali získat podporu pro maminku autistického Péti Jochece. Moc děkujeme, že i díky vám jsme přispěli k pohodové adventní atmosféře celé rodiny.

Předloni jsme přispěli Žanetce Hruškové s dětskou mozkovou obrnou - a poprvé i Péťovi Jochecovi, kterého jsme chtěli podpořit jako outsidera v naší letní dárcovské výzvě.

Toník vznikl v roce 2016, aby pomohl sirotkům Aničce, Filipovi, Františkovi a Toníkovi, podle kterého jsme také nadační fond pojmenovali. Mezi prvními „našimi“ dětmi byl také malý „Forrest Gump“ Niki Fagulec.

I v roce 2019 chceme pomáhat rozesmát děti a rodiče, kterým osud tolik nepřál - a předem vám děkujeme za jakoukoli formu pomoci, se kterou se k nám připojíte.

Chcete o nás vědět víc?

Základním posláním nadačního fondu je podpora dětí, kterým závažná nemoc jejich či jejich rodičů znemožňuje z finančních důvodů plnohodnotný společenský život, nebo mají zvýšené finanční náklady na zdravotnické pomůcky či léčebné postupy, díky kterým mají větší možnost žít svůj život plnohodnotněji.

Na facebookové stránce Toníka najdete další informace, online si také můžete přečíst naši výroční zprávu za rok 2017. Pro další informace neváhejte kontaktovat člena Toníkovy správní rady Zdeňka Fekara - třeba prostřednictvím facebooku, nebo na telefonu 775 599 024.

Toník má transparentní účet 2201510583/2010.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Držím palce Toníkovi, dělá skvělou práci. Díky jemu i všem, kdo mu pomáhají!
Dárce
100 Kč