Oblastní charita Červený Kostelec


Sociálně znevýhodněné skupiny Lidé s postižením

#ZNOVUdoŽIVOTA

Dnes máte možnost darovat opravdový dárek do života! Dárek těm, kteří s ohledem na zdraví neměli tolik štěstí. Díky Vám zajistíme ergoterapii a logopedii pro nemocné roztroušenou sklerózou. Nakoupíme ústní myš, která umožní ovládat počítač bez použití horních končetin. Pomůžeme pacientům Domova sv. Josefa kompenzovat ztrátu hybnosti. Pomůžeme jim #ZNOVUdoŽIVOTA!

vybíráme od 10.11.2018

#ZNOVUdo´ŽIVOTA - kompenzace ztráty hybnosti nemocným roztroušenou skllerózou

204 665 Kč
vybráno 219 % z 93 600 Kč

přispělo

93 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
JAK BYCH SE CÍTIL, KDYBY MI POSTUPNĚ PŘESTÁVALY FUNGOVAT RUCE?
To je otázka, která se mi honí hlavou každý den, když se potkávám s lidmi nemocnými roztroušenou sklerózou v pokročilém stadiu nemoci v Domově sv. Josefa…. Chtěl bych si zavolat s rodinou? Chtěl bych si sám rozsvítit lampičku? A nikdy bych nechtěl pocítit ten zmar, když mě otravuje moucha a já ji nemohu odehnat ze své tváře. Chci znovu do života, říct jednou provždy STOP roztroušené skleróze, která způsobuje postupné ochabování mých svalů.

KOMPENZOVAT ZTRÁTU HYBNOSTI
Projekt ergoterapie a logopedie dokáže u mnoha nemocných kompenzovat ztrátu hybnosti. Jsme však na začátku. Nechybí odhodlání, ale chybí nám lidské zdroje i vybavení, abychom službu mohli poskytnout více pacientům. Dnes to však můžete změnit!

DÁREK DO ŽIVOTA
Váš příspěvek 234 Kč zajistí hodinu cvičení se specialistou. Zajistí 1 hodinu, kdy se vážně hendikepovaný člověk posune k větší soběstačnosti. 234 Kč je jedna obětovaná večeře v restauraci, a také 1 možnost začít znovu pro lidi s roztroušenou sklerózou, kteří s ohledem na zdraví neměli tolik štěstí jako my. Kolik takových hodin darujete pro rok 2019?

Přes Darujme.cz půjde 98% z Vašeho daru na uvedený účet, chcete-li darovat 100%, využijte platbu přímo na účet uvedený výše.

Děkujeme Vám za Vaši pomoc,

Za ELO - Centrum ergoterapie a logopedie,
Ing. Jan Staněk,
zástupce vedoucího Domova sv. Josefa,
stanek@dsj-zirec.cz
606 288 018Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

dar

Radek Mandlík
3 000 Kč

Dobrý den,
tak jsem si zas na Vás po čase vzpomněl. Mám teď různé podnikatelské záměry :-) A pokud byste se chtěli na nějákém podílet klidně mě kontaktujte. www.mymimsoftware.wordpress.com, www.czechskypeschool.wordpress.com. Klidně bych v projektech zaměstnal na pár hodin Vaše pacienty :-) Ještě nemám vše doladěno po právní a manžerské stránce. V této oblasti by mi mohl klidně poradit pan Staněk

Mandlík Miroslav
1 170 Kč

Dobrý den, oceňuji Vaši práci, co děláte pro nemocné s RS. Sama mám diagnostikovanou RS mám to štěstí, že jsem stále samostatná a stále na sobě pracuji, aby to tak zůstalo. Tak alespoň přispívám malým pravidelným darem ostatním, aby měli možnost žít důstojný plnohodnotný život. Díky Bohu za Vaši práci.

Ivana Korsesková
100 Kč

Vážená paní Korsesková, mnohokrát děkuji za Vaši pravidelnou podporu. Pravidelné dary nám umožňují poskytovat důležitou rehabilitační péči našim klientům. Zasílám Vám srdečné pozdravy a přání všeho dobrého. A.Kollová

Oblastní charita Červený Kostelec

Jsem moc rád že mohu pomoct tak dke je to potřeba.

Jiří Dušek
1 170 Kč

PŘEJU HODNĚ ŠTĚSTÍ VŠEM!!!!!! TAKY MÁM RS 11let.

Richard Zavázal
234 Kč

Veselé Vánoce ❤

Magdaléna Bojić
234 Kč

Musí to být nepředstavitelně náročné mít pokročilé stádium roztroušené sklerózy. Velmi si vážím týmu pracovníků Domova sv. Josefa, kteří se opravdově snaží, aby obtíže spojené s touto diagnózou byly pro nemocné co nejúnosnější. Držím moc palce Vašemu úsilí a přeji hodně zdraví a radosti všem klientům, o které se staráte!

Michal Krejčí
234 Kč

Držím palce :-)

Petra Malátová
234 Kč

Myslím na Vás :-) - a vím, že každá koruna pomáhá !

Michaela Hospodková

Držím palce a modlím se za Vás, kteří se staráte o tyto lidi, pán Bůh zaplať.

David Peprník
234 Kč