Oblastní charita Červený Kostelec, stř. Domov sv. Josefa


Lidé s postižením Sociálně znevýhodněné skupiny

#ZNOVUdoŽIVOTA

Dnes máte možnost darovat opravdový dárek do života! Dárek těm, kteří s ohledem na zdraví neměli tolik štěstí. Díky Vám zajistíme ergoterapii a logopedii pro nemocné roztroušenou sklerózou. Nakoupíme ústní myš, která umožní ovládat počítač bez použití horních končetin. Pomůžeme pacientům Domova sv. Josefa kompenzovat ztrátu hybnosti. Pomůžeme jim #ZNOVUdoŽIVOTA!

vybíráme od 10.11.2018

#ZNOVUdo´ŽIVOTA - kompenzace ztráty hybnosti nemocným roztroušenou skllerózou

137 974 Kč
vybráno 147 % z 93 600 Kč

přispělo

78 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory

JAK BYCH SE CÍTIL, KDYBY MI POSTUPNĚ PŘESTÁVALY FUNGOVAT RUCE?
To je otázka, která se mi honí hlavou každý den, když se potkávám s lidmi nemocnými roztroušenou sklerózou v pokročilém stadiu nemoci v Domově sv. Josefa…. Chtěl bych si zavolat s rodinou? Chtěl bych si sám rozsvítit lampičku? A nikdy bych nechtěl pocítit ten zmar, když mě otravuje moucha a já ji nemohu odehnat ze své tváře. Chci znovu do života, říct jednou provždy STOP roztroušené skleróze, která způsobuje postupné ochabování mých svalů.

KOMPENZOVAT ZTRÁTU HYBNOSTI
Projekt ergoterapie a logopedie dokáže u mnoha nemocných kompenzovat ztrátu hybnosti. Jsme však na začátku. Nechybí odhodlání, ale chybí nám lidské zdroje i vybavení, abychom službu mohli poskytnout více pacientům. Dnes to však můžete změnit!

DÁREK DO ŽIVOTA
Váš příspěvek 234 Kč zajistí hodinu cvičení se specialistou. Zajistí 1 hodinu, kdy se vážně hendikepovaný člověk posune k větší soběstačnosti. 234 Kč je jedna obětovaná večeře v restauraci, a také 1 možnost začít znovu pro lidi s roztroušenou sklerózou, kteří s ohledem na zdraví neměli tolik štěstí jako my. Kolik takových hodin darujete pro rok 2019?

Přes Darujme.cz půjde 98% z Vašeho daru na uvedený účet, chcete-li darovat 100%, využijte platbu přímo na účet uvedený výše.

Děkujeme Vám za Vaši pomoc,

Za ELO - Centrum ergoterapie a logopedie,
Ing. Jan Staněk,
zástupce vedoucího Domova sv. Josefa,
stanek@dsj-zirec.cz
606 288 018Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Dobrý den, oceňuji Vaši práci, co děláte pro nemocné s RS. Sama mám diagnostikovanou RS mám to štěstí, že jsem stále samostatná a stále na sobě pracuji, aby to tak zůstalo. Tak alespoň přispívám malým pravidelným darem ostatním, aby měli možnost žít důstojný plnohodnotný život. Díky Bohu za Vaši práci.
Ivana Korsesková
100 Kč
Jsem moc rád že mohu pomoct tak dke je to potřeba.
Jiří Dušek
1 170 Kč
PŘEJU HODNĚ ŠTĚSTÍ VŠEM!!!!!! TAKY MÁM RS 11let.
Richard Zavázal
234 Kč
Veselé Vánoce ❤
Magdaléna Bojić
234 Kč
Musí to být nepředstavitelně náročné mít pokročilé stádium roztroušené sklerózy. Velmi si vážím týmu pracovníků Domova sv. Josefa, kteří se opravdově snaží, aby obtíže spojené s touto diagnózou byly pro nemocné co nejúnosnější. Držím moc palce Vašemu úsilí a přeji hodně zdraví a radosti všem klientům, o které se staráte!
Michal Krejčí
234 Kč
Držím palce :-)
Petra Malátová
234 Kč
Myslím na Vás :-) - a vím, že každá koruna pomáhá !
Michaela Hospodková
Držím palce a modlím se za Vás, kteří se staráte o tyto lidi, pán Bůh zaplať.
234 Kč
V Domově sv. Josefa jedeme #ZNOVUdoŽIVOTA. :-) A bylo by něco špatně, kdybychom sami náš projekt nepodpořili.
Jan Staněk
234 Kč