CZ / EN

Nadace České spořitelny


Sociálně znevýhodněné skupiny Sport a volný čas

Sportem zpátky do života

Sport je v SANANIMu už 28 let důležitou součástí léčby závislostí. Mezi účastníky klíčových sportovních akcí dosahuje úspěšnost léčby až neuvěřitelných 85 %. Podpořte ty, kteří se rozhodli vyměnit jehlu za sport.

DĚKUJEME ZA VAŠI PODPORU

38 000 Kč

přispělo

23 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory

Sport je v SANANIMu důležitou součástí léčby závislostí. Dlouholeté zkušenosti ukazují, že sportovní programy jsou silnou motivací pro život bez drog – mezi účastníky klíčových sportovních akcí dosahuje úspěšnost léčby až neuvěřitelných 85%. Klienti SANANIMu se pravidelně účastní závodů jako Kolo pro život či Handy Cyklo Maraton, fotbalového turnaje Homeless World Cup i přátelských utkání v programech Harm reduction. Zátěžové akce ve formě horské turistiky, sjíždění řek nebo vícedenních cyklovýletů jsou nedílnou součástí všech léčebných programů.

Sportovním akcím předcházejí měsíce tréninku, který pomáhá upevňovat vůli i zdraví, dodávat motivaci i naději a utvrzuje klienty v léčbě, že jejich snaha přináší výsledky. Díky nim zažívají okamžiky soudržnosti, naplnění a štěstí z úspěšně dokončeného závodu nebo turnaje. Navždy si mohou připomínat, že síla vůle, kterou si díky sportu dokázali uvědomit, jim pomůže odolat i těm největším pokušením. Uvědomí si, že vzrušení, silných prožitků a pocitu uspokojení můžou dosáhnout i sportem, bez rizika a bezpečně. A pracovníkům SANANIMu to pomáhá opakovaně zažívat zázrak úspěšné léčby.
Pojďme jim společně fandit a podpořit je!
Každou korunu, kterou darujete, zdvojnásobí Nadace České spořitelny, která podporuje SANANIM už od jeho vzniku.
Podívejte se na video, co dokáží....  A sdílejte prosím naši výzvu na svém facebooku. 
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Přeji hodně malých i velkých úspěchů a hodně radosti. Vážím si vaší práce!
500 Kč