ROZALIO - Rodiče za lepší informovanost a svobodnou volbu v očkování, z. s.


Osvěta a poskytování informací Zdraví

Najdete 50 Kč?

Je pro vás zdraví a bezpečí vašich dětí životní prioritou? Jste rodičem, který chce svobodně zohlednit všechny aspekty očkování a vybrat možnost, která bude pro jeho dítě nejvhodnější? Pak jste jako my. Staňte se součástí spolku ROZALIO - Rodiče za lepší informovanost a svobodnou volbu v očkování, a to tím, že měsíčně věnujete 50 korun na změny systému očkování v ČR.

vybíráme od 6.11.2018
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Očkování se dotýká každého z nás. ROZALIO je tu proto, aby zvyšovalo informovanost široké veřejnosti o možnostech bezpečného očkování. O naší práci si můžete přečíst více ZDE.

Abychom mohli zaplatit čtyři osoby stojící v čele spolku a udržet si tak jejich pomoc při zlepšování systému očkování v ČR, hledáme štědré dárce, kteří by každý měsíc poslali alespoň 50 Kč a tím nám pomohli dosáhnout požadovaných změn.

Na odměny pro pět pracovníků potřebujeme v roce 2021 měsíčně 45 000 Kč, což je v podstatě jen jedna průměrná superhrubá mzda. Pomozte nám udržet pracovní sílu a pokračovat tak v naší práci.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Děkuji za Vaši práci, nechť Vám tento drobný příspěvek alespoň maličko pomůže.

Dárce

Děkuji za Vaše odhodlání..

Osinka

Děkujeme, za to, co děláte. Má to smysl! 🍀.

Dárce
50 Kč

Ať se vám daří :)

Renata Manikova
50 Kč

Díky, že to děláte de facto zadara, tak aspoň, at se vam proplati naklady jako telefon. Vim, ze na proplaceni Vaseho casu to nebude stacit.....

Blanka Svobodová
50 Kč