ROZALIO - Rodiče za lepší informovanost a svobodnou volbu v očkování, z. s.


Osvěta a poskytování informací Zdraví

Najdete 50 Kč?

Je pro vás zdraví a bezpečí vašich dětí životní prioritou? Jste rodičem, který chce svobodně zohlednit všechny aspekty očkování a vybrat možnost, která bude pro jeho dítě nejvhodnější? Pak jste jako my. Staňte se součástí spolku ROZALIO - Rodiče za lepší informovanost a svobodnou volbu v očkování, a to tím, že měsíčně věnujete 50 korun na změny systému očkování v ČR.

vybíráme od 6.11.2018
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Očkování se dotýká každého z nás. ROZALIO je tu proto, aby zvyšovalo informovanost široké veřejnosti o možnostech bezpečného očkování. O naší práci si můžete přečíst více ZDE.

Abychom mohli zaplatit čtyři osoby stojící v čele spolku a udržet si tak jejich pomoc při zlepšování systému očkování v ČR, hledáme štědré dárce, kteří by každý měsíc poslali alespoň 50 Kč a tím nám pomohli dosáhnout požadovaných změn.

Na odměny pro pět pracovníků potřebujeme v roce 2021 měsíčně 45 000 Kč, což je v podstatě jen jedna průměrná superhrubá mzda. Pomozte nám udržet pracovní sílu a pokračovat tak v naší práci.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Krom jednorázových příspěvků jsem se rozhodl svou trochou přispívat i pravidelně, protože takových lidí, jako je tým Rozalia, je potřeba jako soli.

Petr Mokrejš
100 Kč

dobrý den, ráda bych přispívala každý měsíc TP, mohu použít vygenerovaný VS?

S pozdravem

Anna Pavlová
300 Kč

Ráda jsem přispěla.

Veronika Parýzková
500 Kč

Pro všechny, kdo ještě váhají, tak prosím přispějte. Jejich práce může ovlivnit budoucnost našich dětí!

Dárce

Děkuji za vaši práci je potřebná.

Eva Krizova

Velmi děkuji Rozalio za jejich práci. Finanční podpora spolku ve výši 50,- Kč měsíčně nás určitě nezrujnuje.

Markéta Valeš
50 Kč

Objektivní informace o očkování potřebujeme jako sůl. Díky Rozaliu za práci, kterou dělá!

Zdeňka Šíp Staňková
500 Kč

Pro ty, co ještě váhají, zda přispět - umíte dělat tuhle práci? A chtěli byste ji dělat? Já tedy ne a moc Rozalio za to, co dělají, obdivuji. Rozalio má za sebou roky kvalitní práce a situace v Čechách už je co se týče ne/očkování bohužel neúnosná. Tak pojďme podpořit někoho konkrétního, kdo otázky ne/očkování řesit umí a chce.

Alena Jurčová
100 Kč

Děkuji za vaši práci, je obdivuhodné, co děláte a s jakým elánem. Jsem ráda, že vás můžu podpořit alespoň finančně, když to v současné chvíli nejde jinak.

Eva Vránková
200 Kč

Jen 60 dárců? No to je crazy... :-( Jdeme do toho, padesátka za nás dva i za obě zdravé neočkované děti :-)
Sledujeme vás, odvádíte skvělou práci, která vede k tomu, že se věci reálně mění. Tohle propagujte, to je zásadní. Vytrvejte a dokážete do, má to smysl! ♥

Ondřej Dobiášek
200 Kč