ROZALIO - Rodiče za lepší informovanost a svobodnou volbu v očkování, z. s.


Osvěta a poskytování informací Zdraví

Najdete 50 Kč?

Je pro vás zdraví a bezpečí vašich dětí životní prioritou? Jste rodičem, který chce svobodně zohlednit všechny aspekty očkování a vybrat možnost, která bude pro jeho dítě nejvhodnější? Pak jste jako my. Staňte se součástí spolku ROZALIO - Rodiče za lepší informovanost a svobodnou volbu v očkování, a to tím, že měsíčně věnujete 50 korun na změny systému očkování v ČR.

vybíráme od 6.11.2018
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Očkování se dotýká každého z nás. ROZALIO je tu proto, aby zvyšovalo informovanost široké veřejnosti o možnostech bezpečného očkování. O naší práci si můžete přečíst více ZDE.

Abychom mohli zaplatit čtyři osoby stojící v čele spolku a udržet si tak jejich pomoc při zlepšování systému očkování v ČR, hledáme štědré dárce, kteří by každý měsíc poslali alespoň 50 Kč a tím nám pomohli dosáhnout požadovaných změn.

Nejste to vy, kdo by nás mohl pravidelně finančně podporovat? Doporučte nás dále. Vyzvěte aspoň jednoho jediného člověka ve svém okolí, aby se zapojil do změn systému očkování.

Na odměny pro čtyři stěžejní pracovníky potřebujeme měsíčně 30 000 Kč. Což je v podstatě jen jedna superhrubá mzda. Získáme 600 báječných lidí, kteří měsíčně najdou 50 Kč na podporu informovaného a svobodného očkování?
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Pro všechny, kdo ještě váhají, tak prosím přispějte. Jejich práce může ovlivnit budoucnost našich dětí!

Dárce

Děkuji za vaši práci je potřebná.

Eva Krizova

Velmi děkuji Rozalio za jejich práci. Finanční podpora spolku ve výši 50,- Kč měsíčně nás určitě nezrujnuje.

Markéta Valeš
50 Kč

Objektivní informace o očkování potřebujeme jako sůl. Díky Rozaliu za práci, kterou dělá!

Zdeňka Šíp Staňková
500 Kč

Pro ty, co ještě váhají, zda přispět - umíte dělat tuhle práci? A chtěli byste ji dělat? Já tedy ne a moc Rozalio za to, co dělají, obdivuji. Rozalio má za sebou roky kvalitní práce a situace v Čechách už je co se týče ne/očkování bohužel neúnosná. Tak pojďme podpořit někoho konkrétního, kdo otázky ne/očkování řesit umí a chce.

Alena Jurčová
100 Kč

Děkuji za vaši práci, je obdivuhodné, co děláte a s jakým elánem. Jsem ráda, že vás můžu podpořit alespoň finančně, když to v současné chvíli nejde jinak.

Eva Vránková
200 Kč

Jen 60 dárců? No to je crazy... :-( Jdeme do toho, padesátka za nás dva i za obě zdravé neočkované děti :-)
Sledujeme vás, odvádíte skvělou práci, která vede k tomu, že se věci reálně mění. Tohle propagujte, to je zásadní. Vytrvejte a dokážete do, má to smysl! ♥

Ondřej Dobiášek
200 Kč

Děkuji, že se této problematice věnujete. Rád Vás podpořím.
Aleš Doleček

Aleš Doleček
1 000 Kč

Děkuji za Vaši práci, nechť Vám tento drobný příspěvek alespoň maličko pomůže.

Dárce

Děkuji za Vaše odhodlání..

Osinka