Klub svobodných matek z.s.


Děti, mládež, rodina Sociálně znevýhodněné skupiny

Klub svobodných matek

Klub svobodných matek z.s. poskytuje komplexní podporu matkám samoživitelkám a jejich dětem. Prostřednictvím poskytování finanční i materiální pomoci, právní asistence při získávání výživného, on-line poradny pro všechny životní situace, individuální právní a sociální pomoci se snažíme, aby se lépe začlenily do naší společnosti přes všechny obtíže, které s jejich sociálním statusem souvisí. Naše motto: Děti z neúplné rodiny mají právo žít stejně jako děti z úplných rodin.

vybíráme od 29.3.2018

Podpořte nás

Děkujeme, že nám chcete pomoci. Váš finanční dar pomůže svobodným maminkám a jejich dětem, kteří pomoc nutně potřebují. Váš dar si můžete samozřejmě odečíst i z daní.
26 624 702 Kč

přispělo

5417 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Klub svobodných matek z.s.
Pomáháme matkám samoživitelkám a jejich dětemPoskytováním finanční i materiální pomoci, právní asistence při získávání výživného, on-line poradny pro všechny životní situace, individuální právní a sociální pomoci se snažíme, aby se svobodné matky a jejich děti co nejlépe začlenily do naší společnosti přes všechny obtíže, které s jejich sociálním statusem souvisí.  Naše motto: Děti z neúplné rodiny mají právo žít stejně jako děti z úplných rodin.

Děkujeme, že nás podpoříte!

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Přejeme krásné a poklidné Vánoce.
Peníze věnovaly naše úžasné zákaznice, které si u nás zakoupily vánoční dekoraci.
Tímto děkujeme i jim :)
Martina a Bára, Divoký

Divoký
3 000 Kč

Hodne zdravi i sily!

Paja
500 Kč

Klidne Vanoce

Marian Gmenta

Jako čerstvá důchodkyně opravdu nepotřebuji úplatek od Babiše. Myslím, že jsou potřebnější lidé... Matkám samoživitelkám přeji šťastné a klidné Vánoce.
Světlana Fuková

Světlana Fuková
5 000 Kč

No, mám invalidní důchod na aspergera, tak jsem dostala rouškovné. Ale právě díky tomu důchodu jsem nebyla tolik ohrožena výpadkem příjmů kvůli koronaviru, takže si myslím, že není úplně moudré přispívat právě lidem, kteří měli i v tomto období nějaký výdělek jistý. Vy to asi potřebujete víc.

Bohuslava Relichová
5 000 Kč

Tak trochu drobnost na Vánoce.

Vladimír Filip
1 000 Kč

<3

Petr Šlapal
2 000 Kč

stastne vianoceeeee :)

Dominik Szalai
12 000 Kč

Jeden z projektů, které podporuji (sic malou) pravidelnou platbou

Michal Wunderlich
100 Kč

Jsem důchodce a strašně mi vadí, že vláda uplácí důchodce, místo aby pomohla potřebným. Posílám vám proto "svoje rouškovné" a věřím, že vy ho využijete smysluplněji.

Jitka Šabartová
5 000 Kč