Klub svobodných matek z.s.


Děti, mládež, rodina Sociálně znevýhodněné skupiny

Klub svobodných matek

Klub svobodných matek z.s. poskytuje komplexní podporu matkám samoživitelkám a jejich dětem. Prostřednictvím poskytování finanční i materiální pomoci, právní asistence při získávání výživného, on-line poradny pro všechny životní situace, individuální právní a sociální pomoci se snažíme, aby se lépe začlenily do naší společnosti přes všechny obtíže, které s jejich sociálním statusem souvisí. Naše motto: Děti z neúplné rodiny mají právo žít stejně jako děti z úplných rodin.

vybíráme od 29.3.2018

Podpořte nás

Děkujeme, že nám chcete pomoci. Váš finanční dar pomůže svobodným maminkám a jejich dětem, kteří pomoc nutně potřebují. Váš dar si můžete samozřejmě odečíst i z daní.
23 474 528 Kč

přispělo

5196 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Klub svobodných matek z.s.
Pomáháme matkám samoživitelkám a jejich dětemPoskytováním finanční i materiální pomoci, právní asistence při získávání výživného, on-line poradny pro všechny životní situace, individuální právní a sociální pomoci se snažíme, aby se svobodné matky a jejich děti co nejlépe začlenily do naší společnosti přes všechny obtíže, které s jejich sociálním statusem souvisí.  Naše motto: Děti z neúplné rodiny mají právo žít stejně jako děti z úplných rodin.

Děkujeme, že nás podpoříte!

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (11)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Hodně sil v této době

Sylvie Hrušková
1 000 Kč

Nechci být zobrazována na stránce přispěvatelů. Děkuji I.N.

Dárce

Bojovat... Verime vam... To pude... Mate nasi podporu..
Srovnaaalci, Olomouc

Pavel Srovnal
1 313 Kč

Prosím o základní zpětnou vazbu o vynaložení finančních prostředků. Zdraví JV

Josef Vymazal
500 Kč

Dobrý den, rozhodla jsem se věnovat rouškovné pro seniory tam kde jsou nejvíce potřeba. Toto je 4/5 z celkové částky. Ať poslouží některé mamince k lepšímu životu.

Marie Kostihová
1 000 Kč

Na vše potřebné

Tomáš Cink
1 000 Kč

Držíme palce!

LukyR

Dobrý den,

ráda budu přispívat alespoň touto základní měsíční částkou, ale ráda bych i přispěla konkrétně materiálně, jsem z okolí Prahy, Černého mostu, ráda potkám konkrétní maminku, které by udělalo radost, kdybych ji mohla pravidelně darovat oblečení či hračky po dvou dcerách.

Děkuji Vítková

Hana Vítková
100 Kč

Přejeme všem krásné Vánoce

Vladimir Gall
2 000 Kč

Veselé vánoce:)

Radek Holik
1 224 Kč